Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 2 Głosów

Co czytać?

• Please log in to reply
502 replies to this topic

#421 island

island

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 26 September 2012 - 12:27 PM

ja lubię mroczne tematy, trochę sensacji, thrillerów, zgadaek. ostatnio przeczytałem Becketta "zsapisane w kościach". Całkiem dobre. Zazwyczaj sięgam po Stephena Kinga , moja ulubiona to "Christine" i "Mroczna połowa".

#422 Karmazynowy99

Karmazynowy99

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 07 November 2012 - 18:40 PM

Ja polecam przeczytać jakikolwiek kryminał Agatki Christie.. a na początek "I nie było już nikogo" - boskość <3
Polecam serdecznie!

#423 different

different

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 30 November 2012 - 17:20 PM

Stephen King, lekka lektura napisana prostym dosadnym językiem. Dodatkowo jak ktoś lubi obyczajowość i kulturę Amerykanów to znajdzie tam duże interesujących opisów.
Brian Lumley "Nekroskop", horrory o wampirach, jak ktoś lub ten rodzaj książek grozy to polecam.

#424 Czeczeniec

Czeczeniec

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2010 Postów:

Napisany 08 December 2012 - 07:49 AM

Terry Pratchett - Blask fantastyczny czeka mnie w ten weekend niemniej jednak na chwilę obecną nie jestem szczególnie przekonany do tego autora (mam nadzieję, że zmienię zdanie) Zastanawiam sie nad Malezańską księgą poległych ponieważ znalazłem kilka dosyc pochlebnych opini na temat tego "cyklu". Ktoś czytał? Warto?
i7 2700k@4,5GHz, Thermalright HR-02 Macho Black White, Asrock Z77 Extreme4, Patriot G2 2x8GB 1600MHz CL9, BFG GTX 285 666/1242/1512 , Corsair CSSD-F60GB2-A, HD 1,66 TB (Samsung HD103SJ, Seagate ST3500630AS, Seagate ST3160023AS), Pioneer DVR-215BK, Fractal Design Tesla 650W, Antec Three Hundred, Logitech Cordless Desktop Wave, Eizo FS2331-BK, Kyocera FS-1300D, Pentagram Cerberus ADSL2 WiFi 802.11G PLUS.

#425 andrzej kin

andrzej kin

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 14 December 2012 - 12:20 PM

Ostatnio czytalem broszure urzedu skarbowego o tym jaka jest ulga za 2012. Zbliza sie sezon podatkowy, stad dobra informacja o ulgach i obnizkach w sam raz smile.gif

#426 Elrond_87

Elrond_87

Dwarf King

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7373 Postów:

Napisany 18 December 2012 - 17:47 PM

Ja obecnie wróciłem do klasyki - "Szata" Lloyda C. Douglasa. Opowieść o żołnierzu, ktory wygrał w kości szatę Chrystusa.

#427 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 27 December 2012 - 21:46 PM

Ja ostatnio buszuję znowu po serii fantasy od Salvatore ;)

Jak by to było gdyby mnie nie było? ;)

#428 different

different

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 29 December 2012 - 15:22 PM

Może Wam powiem czego nie czytać :P Otóż nie bierzcie do rąk więcej niż 2 książki o inwestowaniu, rentierstwie, jak zostać bogatym. Jeśli nie jest to twardy poradnik dotyczący konkretnej dziedziny (giełda, fundusze inw, itp), to zazwyczaj są to puste słowa motywacyjne, które nie wnoszą żadnej wiedzy. Odradzam :) 

Z beletrystyki polecam S.King

#429 KonStruct

KonStruct

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 312 Postów:

Napisany 05 January 2013 - 17:36 PM

Po Salvatore teraz zająłem się Julia Navarro. Znaczy jej książką ;)

Jak by to było gdyby mnie nie było? ;)

#430 nebesihy

nebesihy

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 07 March 2013 - 10:18 AM

Ja ostatnio nie mam czasu na czytanie książek, w głowie utkwiły mi dwa tytuły - ale nie pamiętam autorów. Pierwsza książka to "Niewierny Tomasz"  - historia biblijna przedstawiona w bardziej życiowy i brutalny sposób, bardzo fajnie się to czytało. Druga to "Zanim zasnę" fajna powieść z wątkiem sensacyjnym.

#431 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 11 April 2013 - 08:30 AM

zacząłem czytać poradniki, jakieś lekkie encyklopedie...ile na świecie jest niezwykłych rzeczy, no i coś człowiekowi zostanie w głowie, uczy się podobno całe życie.:)

#432 Edil

Edil

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 27 July 2013 - 11:31 AM

James Patterson, polecane tytuły Rejs i cała seria z Aleksem Crossem. Patterson pisze genialne thrillery :)

#433 Chivay

Chivay

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisany 26 August 2013 - 08:09 AM

Saga o Wiedźminie Sapkowskiego jako świetne, klimatyczne fantasy. "Kłamca" Ćwieka jako coś na jesienne wieczory w celu poprawy humoru. "Gra o tron" Martina jako ciężki utwór, który przypomina o tym, że nie wszystko kończy się szczęśliwie.

#434 MartaZdyb

MartaZdyb

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 05 December 2013 - 11:53 AM

Ja czytuję polską fantastykę: moi ulubieni autorzy to Piekara (cykl o Inkwizytorze), Ćwiek (Kłamca) i Kossakowska (saga anielska) :)

#435 Goyy

Goyy

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 17 December 2013 - 12:13 PM

Nie wiem ja niestety ostatnimi czasy ograniczyłem się do czytania informacji zawartych w sieci. Ogólnie książka nigdy nie była tym co mnie w jakiś większy bądź mniejszy sposób fascynowało. Czasami jeszcze korzystam z portali edukacyjnych takich jak Bogaty Umysł, czasami z informacji branżowych zawartych na forach bądź w LinkedIn, ale to wszystko. ostatnia książka jaką przeczytałem to Anioły i Demony Browna więc to było dość dawno. No cóż teraz logistyczne zamówiłem, więc może się przełamię. 

#436 roksia88

roksia88

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 07 January 2014 - 09:58 AM

Ja czytam kryminały i powieści fantastyczne, np. Tolkiena, Sapkowskiego, Martina :)

#437 bouger

bouger

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07 January 2014 - 21:09 PM

Bardzo lubię Agatę Christie, przeczytałam każdą jej książkę

#438 Gooral

Gooral

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 14 January 2014 - 13:03 PM

Ja teraz czytam Richarda Pipesa - Rewolucja Rosyjska

#439 britishgirl02

britishgirl02

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 09 February 2014 - 12:13 PM

Właśnie kończe "Outdoor: pasja i przygoda. Naprawdę duża dawka adrenaliny" i jestem bardzo zadowolona.

the city looks so pretty, do you wanna burn it with me?

#440 gadka

gadka

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 12 February 2014 - 20:23 PM

Właśnie kończe "Outdoor: pasja i przygoda. Naprawdę duża dawka adrenaliny" i jestem bardzo zadowolona.

lubisz takie klimaty czy tylko czytać? a książka jest z głównym przesłaniem dla kobiet czy mężczyźnie też się spodoba ?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników