Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

tnp.net.pl...NIE DZIAŁA!!!!

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 jacol72

jacol72

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 październik 2006 - 07:45

Ludzie pomocy!!!Nie działa mi stronka http/www.tnp.net.pl MOże ktoś z was wie co się stało.Wyskakuje mi błąd na stronie.MOże znowu zmienili adres.a ja to przegapiłem.Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#2 Przema2006

Przema2006

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 10 październik 2006 - 07:49

Ludzie pomocy!!!Nie działa mi stronka http/www.tnp.net.pl  MOże ktoś z was wie co się stało.Wyskakuje mi błąd na stronie.MOże znowu zmienili adres.a ja to przegapiłem.Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

<{POST_SNAPBACK}>

Noo mi tez nie dziala .... :( moze przerwa serwisowa ??
KOMP: AMD Athlon 64 3200+, Asrock 939Dual-SATA2 bios 2.20, Patriot 2 x 1GB DDR, GeForce 7900 GT Gigabyte 256MB, NEC DVD+/-RW ND-4571A LabelFlash i BenQ DVD+/-RW DW1655 LightScribe, Samsung SpinPoint P120S 200 GB (SATA II, 8MB cache, NCQ) i Seagate 320 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły), 19" Samsung SyncMaster 970P, Leadtek WinFast TV PVR2000

#3 jacol72

jacol72

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 październik 2006 - 09:10

Noo mi tez nie dziala .... :( moze przerwa serwisowa ??

<{POST_SNAPBACK}>

#4 jacol72

jacol72

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 październik 2006 - 09:12

<{POST_SNAPBACK}>

Już od kilku dni mama taką nadzieję że to tylko jakaś przerwa.Dzięki za odpowiedź-poczekajmy jeszczę troszkę ,może się otworzy

#5 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 11 październik 2006 - 05:55

i wielu, wielu innym chętnym: 8|
http://www.google.pl...ogle&lr=lang_pl

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#6 Miciur

Miciur

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 11 październik 2006 - 08:58

straszna panika :)
nie otwiera się tnp. wiec wszedłem na http://torrentteam.eu/ - chodzi swietnie :-)

#7 Gośćbromberg_*

Gośćbromberg_*
  • Goście

Napisany 15 październik 2006 - 19:19

Taaak.Szkoda tylko ze limit uzytkownikow jest wyczerpany.Jakis pomysl jak tam sie zalogowac :(

#8 10038949

10038949

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 17 październik 2006 - 08:22

Witka.
Myślę, że tnp to już R.I.P. Zbyt długa przerwa i zero informacji na stronie, nawet zdjęcia "Wrócimy" czy "Pocałujcie nas w ...".
Ja tam się jak na razie ewakuowałem na torrent-polska.info. Strona chodzi dziabracko ale generalnie wygląda jak klon torrentteamu i tnp więc się nie pogubię :)
A na torrentteam no cóż, może za pół roku znowu będzie otwarta rejestracja :(

pozdro.
Regis

#9 jacol72

jacol72

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 17 październik 2006 - 21:00

Witka.
Myślę, że tnp to już R.I.P. Zbyt długa przerwa i zero informacji na stronie, nawet zdjęcia "Wrócimy" czy "Pocałujcie nas w ...".
Ja tam się jak na razie ewakuowałem na torrent-polska.info. Strona chodzi dziabracko ale generalnie wygląda jak klon torrentteamu i tnp więc się nie pogubię :)
A na torrentteam no cóż, może za pół roku znowu będzie otwarta rejestracja  :(

pozdro.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak też właśnie myślę że już padła na dobre i krzyż jej na drogę.Masz rację że inne stronki z torrentami chodzą lepiej i nie mają limitu użytkowników.Dzięki za wypowiedzi.Pozdrawiam :rolleyes:

#10 Gośćt0ny_m0ntana_*

Gośćt0ny_m0ntana_*
  • Goście

Napisany 20 październik 2006 - 17:53

szkoda:/ gdyż na tnp.net.pl było zamieszczone dużo innych ciekawych torrentów . No ale co;/ Ja jak narazie korzystam z torrentteam (szybko się rozwija :D) , i torrentz.com (przeszukuje wszystkie stronki torrentowskie :) ) Mam cichą nadzieje że przerwa tnp.net.pl jest spowodowana brakiem funduszy na serwer w tym miesiącu, a w przyszłym znów ruszy pełną parą:)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników