Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 1 Głosów

Pro Evolution Soccer - wątek główny

• Please log in to reply
1113 replies to this topic

#1101 Jasiu935

Jasiu935

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 18 November 2009 - 11:13 AM

TAk jak w temacie jak wam sie podoba PES 10 ? bo mi sie podoba bardzo :D grafika jest lepsza niz w poprzednim i jest owiele wiecej trikow zawodnikow i gra stoi na wysokim poziomie :P

#1102 bucu1984

bucu1984

Powiedz jak to jest,kiedy wszystko już masz i nic nie cieszy cię

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 16166 Postów:

Napisany 18 November 2009 - 11:19 AM

dobra gra, niestety jestem fanboyem fify ale w Pesa tez pogrywam i 10 bardzo sobie chwale bo od 09 jest duzo lepsza
prosze o przeniesienie do watku o Pesie

#1103 SieMioN_net

SieMioN_net

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 22 November 2009 - 03:01 AM

Ja miałem 8.5 a strzeliłem 2 bramki i mialem 2 asysty ale to jest racja trzeba grac podaniami i bardziej stylowo niz biegac ciagle na beginerze samemu :D

nie pytam sie o poziom trudności a jak już mówiłem podania i sztuczki nic nie dają, próbowałem to wiem, więc musi zależeć od czegoś innego tylko musze wiedzieć od czego, poprzednie edycje PESa mam opanowane, tutaj musiały zajść jakieś zmiany ;/ w poprzedniej liczyła sie skuteczność, celność strzałów i podań, a także czas przy piłce wystarczyło przeliczyć to na procenty i pasowało a w tej mimo żadej straty, mnogiej liczbie podań i żadnego niecelnego, żadnego chybionego strzału, wiele bramek i asyst i dalej 8.0, do tego próbowałem różnych sztuczek, niestety te bardziej skomplikowane nie wychodzą bo za słabego piłkarza jeszcze mam :) więc może doszedł już ktoś konkretnie za co odpowiadają te 2 ostatnie punkty?

#1104 Kamil Kassan99

Kamil Kassan99

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 30 November 2009 - 00:07 AM

Witam. Slyszalem , ze w trybie kariery jest taka opcja , ze mozna grac kariere stworzonym przez siebie tylko zawodnikiem, byc w jakiejs druzynie, grac w niej jak cos w rodzaju zostan gwiazda w fifie, gdy nie miesci sie w wyjsciowym skladzie to siedzi na lawce i czeka na swoja szanse itp. Powiedzcie czy to prawda?? Jesli tak to jak to właczyc?? Bardzo mnei to zainteresowalo.

A i jeszcze jedno pytanko, stworzylem zawodnika i jak go teraz stamtad przenies do jakiejs druzyny?? bo jest w other(gdzie indziej tworzyc nie mozna najwyrazniej) i nie wiem jak go przeniesc bo jak wchodze w register player to tej druzyny other nie moge wybrac izawodnikow z niej przenosic gdzie indziej;/

#1105 Kamil Kassan99

Kamil Kassan99

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 01 December 2009 - 00:34 AM

nie aktualne juz.

#1106 dziedzin95

dziedzin95

Nie jestem leniwy, tylko energooszczędny...

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 13 December 2009 - 20:36 PM

Witam nie moge zainstalować pes 2008 na windows 7. Macie do tego może jakiś patch. Albo jakiś inny pomysł jak zainstalwać go na windows 7.
CPU - AMD ATHLON II X2 3.0Ghz
GPU - ASUS GEFORCE 9600GSO DDR3
RAM - KINGSTON 2x2GB DDR2 800Mhz
MOBO - GIGABYTE M61PME-S2
PSU - OCZ StealthXStream 500W
HDD - SEAGATE BARRACUDA 160GB

#1107 Kamil Kassan99

Kamil Kassan99

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 19 December 2009 - 21:08 PM

Witam. Jak zmienić wslizg na jakis inny klawisz np na A wraz z długim podaniem?? bo w pes 2010 jest ze strzalem i chce strzelic czasem przy dobitce itp a on mi "kosi" i czerwone dostaje;/.

Drugie pytanie to czy można jakos zmienic w trybie "zostan legenda" poziom trudnosci?? np w pliku jakims w folderze gry czy cos podobnego.

#1108 DVS

DVS

Arbiter elegantiarum :P

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 429 Postów:

Napisany 04 January 2010 - 17:19 PM

Wchodzisz w D/C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010 (domyślny folder) następnie settings i w zakładce controller możesz sobie pozmieniać. Lub bezpośrednio w grze.

#1109 Frezo

Frezo

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 17 May 2010 - 22:36 PM

Witam, może mi ktoś wyjaśnić jak dodawać nowe stroje do PESA 2010? Postępuje zgodnie z tym poradnikiem (http://www.pes-rev.c...Studio_,37.html), ale staje w martwym punkcie już na samym początku, gdyż stroje Chelsea (w tym przypadku London FC) nie mają przypisanego żadnego numeru.
| AMD Athlon 5200+ | Gigabyte GA-M56S-S3 | OCZ 2x1024MB 800MHz CL4 Platinum Edition | Palit GeForce 9800GT 512MB | Samsung SpinPoint F1 250GB | LG GSA-4163B | Chieftec 400W | Mercury KM-92 |

#1110 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 11 July 2010 - 17:51 PM

Wiem, że już minęło sporo czasu, ale jeśli ktoś miałby jeszcze problemy z dodatkami do Pro Evo....

http://www.pespatchs.com/ - tam jest wiele patchów do różnych części gry, w większości przypadków wystarczy zainstalować (plik .exe) i nie trzeba nic kombinować z osobnymi plikami ;) Są też tam KitServery od razu ze strojami czy innymi dodatkami.
Ja jestem Pan, nie Pani ;) ... a Czarny ma nierówno w... ;)

#1111 tuctuc

tuctuc

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 09 August 2010 - 12:40 PM

PES 10 jest trochę dziwny. Niby rozgrywka toczy się szybko, ale można przejść jednym zawodnikiem bardzo duży obszar boiska i piłka mu się trzyma jak na kleju. Trochę dziwne, wystarczy wybrać Messiego, Krystynę czy innego zamiatacza i bramki padają ciągle.

#1112 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 10 August 2010 - 00:15 AM

Dlatego od dłuższego czasu gram tylko w Become A Legend w 2009. Mam obecnie rok bodajże 2025 i zbliżam się powoli do końca swojej piłkarskiej kariery ;)

2010 zupełnie nie przypadł mi do gustu, taka cukierkowa bardziej się wydaje.
Ja jestem Pan, nie Pani ;) ... a Czarny ma nierówno w... ;)

#1113 niceslash

niceslash

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 19 September 2012 - 12:51 PM

gameplay z pes2013

#1114 Julitka1234

Julitka1234

Kandydat

• Forumowicze