Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Zarobki programisty i sieciowca

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 AbelRamos

AbelRamos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 10 wrzesień 2006 - 12:39

Witam,

Chciałbym dowiedzieć się od Was jakie są zarobki programisty znającego język: ADA95 oraz osoby która siedzi w sieciach komputerowych (kierunek: certyfikacja CISCO) oczywiście na zachodzie i w Polsce.

Studiuje, jestem na ostatnim roku informatyki i chciałbym obrać drogę jednak nie bardzo wiem co wybrać...równie interesująca jest dla mnie Ada95 jak sieci więc teraz wybór będzie uzależniony od zarobków.

Sieci...jeśli chodzi o Polskę to wiem jakie kwoty...bardziej interesuje mnie zachód odnośnie sieci i Polska i zachód jeśli chodzi o Ada95.

Dzięki wielkie za wszelkie informacje.

#2 Alleyek

Alleyek

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 906 Postów:

Napisany 10 wrzesień 2006 - 12:44

Najbardziej zarabiają teraz programiści i administratorzy sieci. Trudno jest oszacować cenę. Zależy w jakim mieście byś pracował, zalezy od checi i oczywiście od umiejętności, i doświadczenia.

#3 AbelRamos

AbelRamos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 10 wrzesień 2006 - 12:49

Najbardziej zarabiają teraz programiści i administratorzy sieci. Trudno jest oszacować cenę. Zależy w jakim mieście byś pracował, zalezy od checi i oczywiście od umiejętności, i doświadczenia.

<{POST_SNAPBACK}>

Załóżmy że umiejętności dobre, chęci olbrzymie, chęc do kształcenia się ciągłego pod kątem zawodu, doświadczenie spore a miasto duże lub na zachodzie. Chodzi mi o ogólną informację co do zarobków osoby która jest dobra w tym. (Może i nie jestem dobry ale jeśli będę wiedział ile zarabia osoba która jest dobra w swoim fachu to będzie się zmierzało bo mobilizacją będzie kwota).

Sieci...jeśli chodzi o Polskę to wiem jakie kwoty...bardziej interesuje mnie zachód odnośnie sieci i Polska i zachód jeśli chodzi o Ada95.

#4 Alleyek

Alleyek

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 906 Postów:

Napisany 10 wrzesień 2006 - 21:09

http://www.wsti.pl/i...ask=view&id=158

Poczytaj tutaj. Na pewno cos znajdziesz dla siebie. Zarobek zalezy od tego jak pogadasz z pracodawcą przede wszystkim.

#5 AbelRamos

AbelRamos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 01 listopad 2006 - 13:20

http://www.wsti.pl/i...ask=view&id=158

Poczytaj tutaj. Na pewno cos znajdziesz dla siebie. Zarobek zalezy od tego jak pogadasz z pracodawcą przede wszystkim.

<{POST_SNAPBACK}>

Dawna odpowiedź ale dopiero teraz zauważyłem ją więc odpiszę: dziękuje za link - dobre informacje przydadzą się.

Szkoda tylko, że nikt nie wypowiedział się co do zarobków...czyżby nie było tu programistów? Lub ludzi którzy wiedzą? Niee...napewno są...pewnie z powodu mentalności made in poland nie podadzą jakikolwiek informacji bo z potencjalnego punktu widzenia stanowić to będzie dla nich jakieś zagrożenie - większa potencjalna konkurencja na rynku...jakieś bliżej nieokreślone poczucie zagrożenia.

Pozdrawiam

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników