Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Porada przy kupnie lustrzanki

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 dzooma

dzooma

;]

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,915 Postów:

Napisany 21 August 2006 - 14:03 PM

ano :)

ja to sie czaje za jakis czas na nikkora 12-24
rewelacja obiektywik :)

edit:
a macie :P
Dodaj obrazek

takie troche to nie w temacie, ale...
Home:Core Duo E2140, 2x1gb ram ddr2 kingmax CL5 800, Asus GF7600GS Silent + Samsung 173 P+ @ DVI, DVDrw LG,WDC 80GB ATA, Chieftec 450W, Logitech UltraX, Logitech mx610, // Powered by Gigabyte N650SLI-DS4 Photo:D80 + MB-D80 + N 18-70 + 50 1.8

#42 asgoth

asgoth

Nikonmaniac

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,056 Postów:

Napisany 21 August 2006 - 19:44 PM

Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

Dodaj obrazek
to oczywiscie po obrobce w photoshopie ;)
niestety nie wrzucam najlepszych fotek, bo nie wiem czy para młoda chce publikacje zdjec w internecie :P
pozniej jak cos jeszcze obrobie to wrzuce ;]

<{POST_SNAPBACK}>

Hej,
co do fotek to na pierwszym winietowanie, że aż boli ;)
drugie fajniutkie, takie rzekłbym reporterskie ;)
trecie też całkiem fajne (jedna uwaga-nie stałeś dokładnie na środu :) ale wiem, że to na pozór nie jest łatwe :) )

co do stałek, to przechodzony 20mmf2.8 wcale nie kosztuje tyle co aparat ;)

a to ostatnie zdjęcie to co to jest? jakaś impresja czy cóś? :D
...............................................................
W związku z §5 regulaminu nie liczcie na szczególowe odpowiedzi z mojej strony ;)

#43 dzooma

dzooma

;]

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,915 Postów:

Napisany 21 August 2006 - 19:53 PM

na 1 winietowanie jest specjalne (photoshop)
na orginale bylo 3 razy mniejsze (ale neiwielkie było)
a 3 no wlasnie... na ekraniku d50 nei bylo tego tak strasznie widac :( lapalem sie kadrowaniem w photoshopie, ale niestety nie pomoglo do konca...
Home:Core Duo E2140, 2x1gb ram ddr2 kingmax CL5 800, Asus GF7600GS Silent + Samsung 173 P+ @ DVI, DVDrw LG,WDC 80GB ATA, Chieftec 450W, Logitech UltraX, Logitech mx610, // Powered by Gigabyte N650SLI-DS4 Photo:D80 + MB-D80 + N 18-70 + 50 1.8

#44 asgoth

asgoth

Nikonmaniac

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,056 Postów:

Napisany 21 August 2006 - 20:15 PM

ok,zwracam honor za to pierwsze ;)
W związku z §5 regulaminu nie liczcie na szczególowe odpowiedzi z mojej strony ;)

#45 Web_Master

Web_Master

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,330 Postów:

Napisany 27 August 2006 - 12:18 PM

Cześć

Trochę mnie jeszcze nie będzie, bo nie jestem w domu, ale właśnie na dniach kupiłem sobie sprzęcik. Trochę go potestowałem, i moja opinia, że to jest świetny sprzęt. Zwłaszcza jestem zadowolony z objektywu, spełnił wsyztkie moje oczekiwania a nawet więcej! :lol:

A na temat zewnętrznej lampy błyskowej, to w ogóle bajka! Niech padnie ten kto mówi, że wbudowana jest dosyć dobra i jej wystarcza! Nic podobnego, lampa zewnętrzna jest jak niebo i ziemia wdł. możliwości i jakości od tej wbudowanej. Fotoaparat nawet lepiej się zachowuje, i o wiele lepiej łapie ostrość czy orientuje się w przestrzeni z zewnętrzną lampą błyskową.

Generalnie mówiąc kupiłem to czego właśnie oczekiwałem i chciałem, ale z wyborem nie było lekko* i tak oczywiście, na pewno po wszystkich zmaganiach co wybrać, gdzie kupić, i jak najlepiej zarządzić kasą, na moim czubku głowy wyrosło kilka siwych włosów. Kosztowało mnie to trochę nerwów! Ale dzięki Bogu wszystko jak marzenie!

Wydałem na sprzęt taką sumę w zł:
1950 - body Nikon D50
1300 - objektyw Sigma 17-70 mm F2.8-4.5 Macro (ostrzy nawet z <1cm przy dowolnej ogniskowej, jestem bardzo zadowolony z tego objektywu)
799 - Lampa błyskowa: Speedlight SB-600

Łącznie wydana kasa: 4049,00 z 22% VAT (mam nadzieję podatek sobie zwrócić)
Więc takie info na szybko.

Dodaj obrazek
WEB :-)

#46 asgoth

asgoth

Nikonmaniac

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,056 Postów:

Napisany 27 August 2006 - 16:00 PM

Jestem bardzo ciekawy tego obiektywu, mam nadzieję że wrzucisz jakieś forki za jakiś czas :)
Pozdrawiam

#47 dzooma

dzooma

;]

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,915 Postów:

Napisany 27 August 2006 - 21:54 PM

no zeczywiscie obiektyw i prezentuje sie pieknie i z tego co piszesz jest niezly :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników