Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

problem z instalacją gry

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Gośćatosik_*

Gośćatosik_*
  • Goście

Napisany 06 March 2004 - 18:44 PM

jaki¶ czas temu formatowałem wszystkie dyski twarde w moim komputerze po sformatowaniu zainstalowałem nowy system operacyjny - windows 98 se - i wczoraj chciałem zainstalować grę THIEF 2 która chodziła mi przed formatowaniem

włożyłem płytę instalacyjn± i po odpaleniu autorunu zacz±łem instalować lecz pasek postępu wizarda dochodzi do 99% i na tym koniec rzadnych komunikatów o błędach zupełnie nic

poradĽcie co mam zrobić

-----------------
olo

Dzięki za szybką odpowiedź.

Dokładniej to jest tak: po uruchomieniu wizarda ukazuje się pasek postępu i przesuwa się aż do 99% na tym kończy się proces instalacyjny tzn nawet nie zaczyna się prawidłowa instalacja gry(a przecież po wizzardzie zaczyna się prawidłowa instalacja gry czy kopiowanie plików na twardy dysk) niestety u mnie po sformatowaniu i zainstalowaniu windowsa se jak opisałem wcześniej pokazuje się tylko pasek wizarda zatrzymuje sie i nic więcej się nie dzieje tak zostaje na ekranie przez długi okres (jak długi to nie sprawdzałem ale napewno jakieś 15min lub dłużej) nie pokazują się też komunikaty o błędach. Być może gdybym czekał dłużej to coś lub jakieś komunikaty by się pokazały.

To by było chyba wszystko jeżeli coś jeszcze potrzebne to napewno napiszę. Bardzo zależy mi na tej grze.

Proszę pomóżcie.

#2 Tweak_

Tweak_

Supa Masta Of Disasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4448 Postów:

Napisany 07 March 2004 - 09:43 AM

"Na tym koniec" to znaczy co? Zostaje tak na ekranie wizarda na tych 99% i sie nie zmienia przez np. godzine? Czy moze wizard sie wylacza?
Opisz problem D O K L A D N I E.

-------------
============================================
Ten post napisalem tylko po to, by nabic sobie licznik.
============================================
XP2600@11x200/A7N8XDlx2.0/MushkinCAS4222@400MHz/MSI4200Ti128MB/LinksysWLAN/Antec350/WinXPpro

#3 Legolas8

Legolas8

INŻYNIER

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6281 Postów:

Napisany 07 March 2004 - 13:32 PM

A masz chociaz czystą tą płyte czy porysaną , moze ja przeczyść i czy napęd inne płyty dobrze Ci czyta

-----------------
Legolas AMD Athlon 1400 10.5x133 ASUS A7V RAID 256 MB 133 GF2 MX 400 16xDvD TOSHIBA 40 TEAC IBM 40GB + WD 40GB SB 128 17LG 795FT

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników