Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
* * * * * 1 Głosów

Konto Młodzieżowe

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#61 mdurlik

mdurlik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 16 luty 2008 - 14:08

w Mbanku jest jedna wada: nie mozesz wykonywać przelewów zagranicznych z IzzyKonta(młodzieżowego).

Jeśli chcesz uzywać takich rzeczy jak np. PayPal to musisz kupic tzw. eKartę po cenie 25 zł (na 5 lat, a więc dobrze), w tym celu składasz wniosek w internecie.

W mBanku czekasz 3 dni na przygotowanie umowy, następne 3 dni na dostarczenie przez firmę kurierską "Siódemka",
3 dni na dostarczenie mBankowi przez tą firmę podpisanej umowy, i 3 dni na zaakceptowanie. Potem jeszcze z 2 tygodnie na otrzymanie karty debetowej.

Bank oferuje fajne mozliwosci kontaktu (np. tzw. czat z mLinią).

No i na IzzyKoncie masz oprocentowanie (0,05%) tzn. jak masz 50 zł to dostajesz 2 grosze miesięcznie :-)
Pentium III:840 Mhz/ 256 mb ram/ Łącze: DialNet Opcja Przedpotopowy: 256 kb/s/ (2 lata temu nie chciałem Neo)

#62 ChemiK

ChemiK

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 22 październik 2008 - 13:16

Witam, mam takie pytanko:
Jest jakaś opłata za to, że kurier przyniesie mi dokumenty do podpisu ??

#63 Devastation

Devastation

Ale... Ale, że o co chodzi?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2391 Postów:

Napisany 22 październik 2008 - 13:57

Nie, koszt przesyłki pokrywa mBank :)
Norbert
Sprzedam SE k550i, kolor biały, w bdb. stanie, możliwość wgrania softu od w610
Kupię Samsunga i5700 Galaxy, koniecznie w wariancie z zielonym tylnym panelem lub coś podobnego o ciekawym designie.

#64 kecaj1992

kecaj1992

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 25 listopad 2008 - 22:29

Witam! Bardzo proszę o pomoc. Mam 16 lat i chcę założyć sobie już teraz konto w jakimś banku. Jak to wygląda trzeba zgody rodziców na papierze ich xero dowodów czy jak? I jeszcze jedno jakie konto wybrać, takie żeby można było przelewy przez internet robić za darmo i żeby nie trzeba było na tym koncie trzymać pieniędzy (w niektórych miesiącach na koncie będzie 0 zł :P) i żeby miesięczne opłaty za prowadzenie konta nie były zbyt duże, oraz żeby można było w bankomatach wypłacać pieniądze za darmo. Mieszkam w Poznaniu, więc dostępność bankomatów będzie duża. Zastanawiałem się nad WBK, mBank, PKO Graffiti, Lub inne i które konto lepsze od reszty dlaczego??? Oraz Jakie są plusy i minusy danego konta??
Jaka jest różnica pomiędzy kartą Visa Electron a zwykłą Visą??
Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam Jacek :rolleyes:

#65 lpkorn33246

lpkorn33246

...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2526 Postów:

Napisany 09 grudzień 2008 - 16:54

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad mbankiem:

Pisałem już nie raz i nie drugi ale dziś po prostu się w.k.u.r.w.i.ł.e.m. Mieszkam w Poznaniu i tak dziś poszedłem wpłacić kasę do centrum finansowego, oczywiście z myślą czy tym razem działa bo ostatnie dwa wypady rozciągnięte w czasie (miesiąc) owocowały tym samym: awarią wpłatomatu. Dziś oczywiście po raz n-ty wpłatomat nieczynny. Załamałem ręce przekląłem sobie na mbank pod nosem i zacząłem przygotowywać się mentalnie na wycieczkę do wpłatomatu w m1 ale coś mnie podkusiło żeby wejść do środka i zapytać się czy reszta działa. Pani w środku zadzwoniła do placówek, a rozmowa wyglądała tak:

"Cześć tu Pani Gosia/Zosia czy działa u was wpłatomat, aha no u nas od rana też"

Po wykonaniu 2 telefonów Pani miło mi odpowiedziała, że przykro jej ale w tym momencie w Poznaniu nie ma ani jednego czynnego wpłatomatu.

...Zaraz jak to k**** nie ma wpłatomatu? Tak, zgadza się ŻADEN wpłatomat dziś nie działał. w 650 tyś mieście ANI jeden j***** włatomat nie działa. To nie jest już śmieszne, żałosne to zakrawa o CHAMSTWO w stosunku do klientów! Czy mbank wycofuje się z Pozniania??? Ja już po prostu nie mam słów na wpłacanie pieniędzy na konto, totalna fuszerka i NIKOMU nie polecam bawienia się z mbankiem. Szkoda czasu i nerwów.

jestem klientem tego banku od dobrych 2 lat i na prawdę odradzam.
----------------------------------------------------------------------------

DFI Infinity UltraII-M2 + Pentagram NP-40 Cu + AC Fan 3 TC @1800 rmp || X2 4600+ F3 @3 GHz 1.3V + AC Freezer 64 Pro || 2,5 GB DDR2 Geil 667/Kingmax 1066 @4-4-4-12 || Galaxy 9600GT 512MB 650/1625/1800@750/1875/2000 || Samsung HD321KJ 320 GB SATA-II + Pentagram Silent HDD || DVD-RW Lite-on || NeoTec Maximus 440W || Samsung 19' 931BW

#66 Dimolek

Dimolek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 29 grudzień 2008 - 19:20

Mam pytanie co do Izzy konta w Mbanku:
Czy jest możliwość dokonywania przelewów przez internet?
Jeśli tak - jaka jest prowizja do takiego samego, a jaka do innego banku? (Przez internet)
Czy jest możliwość wpłacania pieniędzy przez internet za granicę, ale w Polskiej walucie?

#67 Gośćlka900_*

Gośćlka900_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 18:48

Najlepsze konto młodzieżowe, dla studentó obecnie oferuje mBank i AliorSync. Zresztą o tym możesz poczytać przeglądając rankingi.

#68 Gośćnanczyk_*

Gośćnanczyk_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 19:56

Polecam Alior Sync. Faktycznie jest to jedno z najlepszych kont.

#69 Gośćstrongera_*

Gośćstrongera_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 20:11

mBank - jak zrobisz zakupy za min. 200 zł to masz bez opłat.

#70 Magda.N93

Magda.N93

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 11 październik 2013 - 11:26

Zobacz sobie specjalną ofertę Getinu dla młodzieży. Wydaje mi się że oferta ciekawsza niż ta w mBanku.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników