Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
* * * * * 1 Głosów

Konto Młodzieżowe

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#21 kawasaki5

kawasaki5

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 175 Postów:

Napisany 25 czerwiec 2007 - 23:20

A jak to jest wypełniam ten formularz na stronie i co przychodzi kurier i musze podpisać jakieś rzeczy ?
Czy musi być dwóch rodziców ?

#22 Patrykw

Patrykw

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 04 lipiec 2007 - 21:49

W mBanku dostaniesz izzykartę, która nie jest zrobiona z plastiku, tylko z tandetnej tektury. Rozleci się dużo szybciej niż inne.
Nie ma nic za darmo.

#23 Danic_X

Danic_X

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 512 Postów:

Napisany 04 lipiec 2007 - 21:59

A co do tych regularnych wpłat na inteligo
http://m2m.mybank.pl/inteligo/8

nie wymagamy comiesięcznych wpłat i minimalnego salda do naliczania odsetek

Więc chyba nie trzeba wpłacać regularnie.
Też się nad tym zastaniawiam, jedyną przeszkodą są rodzice (po co Ci konto?) :(
"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać." - Ernest Hemingway

#24 amneasia

amneasia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 22 Postów:

Napisany 05 lipiec 2007 - 12:28

Patrykw co ty opowiadasz że karta ci się rozleci, ja mam i jakoś nic złego się z nią nie dzieje

#25 -MateuszK-

-MateuszK-

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 92 Postów:

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:44

A jak to jest wypełniam ten formularz na stronie i co przychodzi kurier i musze podpisać jakieś rzeczy ?
Czy musi być dwóch rodziców ?

<{POST_SNAPBACK}>

Musi być jeden rodzic, jego dowód, Ty, i twoja legitymacja/paszport... Podpisujecie, kurier zawozi dokumenty i gotowe :)

#26 bodarko

bodarko

Manager

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 555 Postów:

Napisany 08 lipiec 2007 - 20:18

Mbank - lepszy dla firm
Inteligo - dla osób fizycznych.

Mam konta w obu bankach od ponad 5 lat.
Płyta główna: Gigabyte GA-EX38-DS5 // Procesor: INTEL Q9300 // Pamięć RAM: PDP PATRIOT 2 X 2048 MB 800 MHZ CL4 Dual Channel // Wentyl: NOCTUA NU12P//Karta graf.: NVIDIA GIGABYTE 8600 GTS SILENT PIPE III // Dysk Twardy: 1 x SEAGATE ST3250310AS (250 GB, 7200 RPM, SATAII) + 1 x MAXTOR STM3320820AS (320 GB, 7200 RPM, SATAII )//Napęd:TSSTcorp CD/DVDW SH-S183L SATA //Zasilacz: Corsair CMPSU-520HXEU 520W// Monitor: LCD 21,5" panorama SAMSUNG SN2233 // Internet: DSL 4000//Tuner TV: AVERTV Super 007 // Obudowa: Sunbeam Silent Twister IC-SS-BK // Kamera: Logitech Quickcam Express // Drukarka: HP 7260 Photosmart // System: Win XP JG x64 SP2 + WINDOWS 7 x64// Laptop: ASUS 17" x1 + ASUS 15,6" x1

#27 e-Informatyk

e-Informatyk

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 250 Postów:

Napisany 10 lipiec 2007 - 11:31

Szkoda że rozważasz tylko te dwie oferty, jedną z ciekawszych usług jest moim zdaniem Konto Sezam Juniur w BPH :)
Linux: Google | Wiki | FAQ | Newbie | News
Forum: Regulamin | Etykieta | Wyszukiwarka
Dodaj obrazek | Dodaj obrazek | Dodaj obrazek

• Goście

Napisany 10 lipiec 2007 - 13:14

Ja polecam mBank. Po zapoznaniu się z ofertą mBanku stwierdzam, że mają najlepszą ofertę. Poza tym znam kogoś, kto ma konto młodzieżowe w mBanku i bardzo sobie je chwali .

#29 szatek1

szatek1

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 308 Postów:

Napisany 11 lipiec 2007 - 13:23

Witam
Również planuję sobie założyć Izzykonto w mbanku. W związku z tym mam pytanie:
Jak odbywa się wpłata pieniędzy na konto? Czy można to załatwić w zwykłym banku spółdzielczym lub jakimś PKO bo tylko takie są dostępne w mojej miejscowości.
To samo z wypłatą pieniędzy - bankomaty u mnie to tylko PKOSA PKOBP oraz BPS, a więc nie ma tutaj Euronet, Cash4You i BZWK.
Czy jeśli wpłacam za pośrednictwem banku lub sobie biorę z mojego konta to czy płacę coś za to?
Aha czy płacę coś za połączenie telefoniczne lub sms w celu przelania pieniędzy?
Biostar M7VIT Bravo // AMD Sempron 2200+ // Seagate 80GB + Samsung 20GB // 2x 256MB Kingston 400MHz CL3 DDR // ATI RADEON 9200 SE 64mb // Amacrox Warrior 450PNF // DVD-R LG 16x // LG CD-RW 52x // Windows XP Pro SP2 // Mozilla Firefox 2.0.0.6 // Kaspersky IS 7

#30 Aneark

Aneark

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 90 Postów:

Napisany 14 lipiec 2007 - 12:57

Ta izzykarta na prawdę jest z tektury ??

#31 Matrix90

Matrix90

Freelancer - Create The Web

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 120 Postów:

Napisany 14 lipiec 2007 - 14:51

Witam
Również planuję sobie założyć Izzykonto w mbanku. W związku z tym mam pytanie:
Jak odbywa się wpłata pieniędzy na konto? Czy można to załatwić w zwykłym banku spółdzielczym lub jakimś PKO bo tylko takie są dostępne w mojej miejscowości.
To samo z wypłatą pieniędzy - bankomaty u mnie to tylko PKOSA PKOBP oraz BPS, a więc nie ma tutaj Euronet, Cash4You i BZWK.
Czy jeśli wpłacam za pośrednictwem banku lub sobie biorę z mojego konta to czy płacę coś za to?
Aha czy płacę coś za połączenie telefoniczne lub sms w celu przelania pieniędzy?

<{POST_SNAPBACK}>

Jeśli masz pod ręką PKO to lepiej dla Ciebie wybrać Inteligo - wpłaty i wypłaty będziesz miał bez prowizji. Sam korzystam z tego konta od 2 lat i jeszcze nie miałem żadnego powodu do narzekania. Naprawdę w pełni profesjonalne, bezpieczne i przyjazne klientowi konto. POLECAM!

#32 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5041 Postów:

Napisany 14 lipiec 2007 - 14:57

Matrix90 a ile musze wpłacić minimum co miesiąć kasy na konto ?
nieosiagalny.

#33 Matrix90

Matrix90

Freelancer - Create The Web

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 120 Postów:

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:22

Nie ma obowiązku żadnych wpłat. Dodatkowo jeśli tylko na koncie, w dniu rozliczeniowym (25 każdego mies) znajduje się na koncie więcej niż 99,99zł nie płacisz żadnej prowizji za utrzymanie konta.

#34 Danic_X

Danic_X

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 512 Postów:

Napisany 23 lipiec 2007 - 13:20

A ja już wypełniłem formularz mBanku i dziś przyjeżdża kurier :)

#35 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • 5041 Postów:

Napisany 23 lipiec 2007 - 13:28

A ja wypełniłem 2 miesiące temu i jeszcze nie przyjechał. Gdzie zadzownić mam i sie spytać co jest ? Bo jusz mnie wkurza to czekanie ;/ A chciałbym mieć konto.
nieosiagalny.

#36 Danic_X

Danic_X

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 512 Postów:

Napisany 23 lipiec 2007 - 18:16

Dostałeś na email "[mBank] - wniosek o rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe" ?
Jeżeli nie, to musiałeś w formularzu popełnić błąd. Mi w ciągu 7-14 dni przyślą kartę.
Żeby rozwiać wszystkie wątpliwości: karta w mBanku jest z PLASTIKU jak każda inna
Pytałem się kuriera, odpowiedział mi "A jak zmoknie to trzeba by było nową wyrabiać".

#37 Gośćpozerus_*

Gośćpozerus_*
  • Goście

Napisany 24 lipiec 2007 - 10:55

już dawno powinien być u ciebie, widocznie źle podałeś adres

#38 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • 5041 Postów:

Napisany 24 lipiec 2007 - 10:57

Znaczy się był u mnie po około 3 tygodniach ale nie było 2 osób. A to jest potrzebne do podpisania umowy. Powiedział że przyjedzie za 2 tygodnie i cały czas go nie ma :(
nieosiagalny.

#39 sarek21

sarek21

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisany 24 lipiec 2007 - 10:59

dokładnie tak jak poprzednik napisał musiałes zle adres podac. u mnie byl po 8 dniach
Informacje, Plotki, Rozrywka
Wpadki Gwiazd
Counter Strike Klan <-- klan Diverse zaprasza chetnych do gry w klanie ;)
[url="http://"http://www.forum.dvrs.org.pl"] Counter Strike Forum Diverse [/url] <-- wszystko o Counter Strike 1.6 steam/nonsteam

#40 Danic_X

Danic_X

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 512 Postów:

Napisany 24 lipiec 2007 - 11:54

Znaczy się był u mnie po około 3 tygodniach ale nie było 2 osób.

musiałes zle adres podac

Hmm, to może poszukaj jakieś infolinii mBanku, i zadzwoń i opowiedz. Ze mną najpierw skontaktował się telefonicznie. Omówiliśmy godzinę, i przyszedł dokładnie. Z Tobą też powinien się skontaktować telefonicznie. Poproś mamę, niech zadzwoni do nich i opowie.
Dostałeś maila od nich?

Zaraz... Nie było 2 osób? Potrzebna jest jedna osoba dorosła (rodzic). Ta osoba, która jest Twoim opiekunem (jak podałeś w formularzu).

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników