Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Mu (Online)

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
101 replies to this topic

• Goście

Napisany 22 listopad 2006 - 20:54

Już długo po internecie chodzi pewien problem czy da się założyć server muonline i skonfigurować go na linuxie ... chciałbym się dowiedzieć czy to jest możliwe np na Mandrive 2007 z obsługą Cedega ... i czy to jest już ogólnie możliwe na jakiejkolwiek dystrybucji linuxa ?? ...

Mógł by mi ktoś udzielić odpowiedzi na ten temat ...

#22 bananik

bananik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 24 listopad 2006 - 14:42

Bananik[SM] ;]

No serwer RoX jeszcze do domu z pracy/szkol dobrze nie wrocili i juz siedza na serwerze bo 117 online to nie samowity wynik jak dla mnie znacyz ze serwer przyciaga ludzi i ludzie maja zayfanie do adminow i wiedza ze jest LONG TERM i waro se po gierczyc wiec i ty wbijaj i graj z nami!

#23 ondetla

ondetla

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 02 grudzień 2006 - 21:09

No gra fajna pewnie zaraz sciagne kleinta i oblukam jak cos to banan pomoz troche wejsc w swit tej gry pozdro!

#24 bananik

bananik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 08 grudzień 2006 - 17:34

wbijac dzis jest exp event!
padl rekord online chyba serwer 140 online graczy :D

pzodro

#25 ElMerrO

ElMerrO

chillout.

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1884 Postów:

Napisany 09 grudzień 2006 - 08:13

Prosze o pomoc!!!!!!!!! Chciałem sobie zagrać w MU i mi sie zacina :(  czcionka jest inna niz powinna być i sie bardzo zacina nawet myszka.Jakos zalogowałem sie na serwer ale potem mi sie tak zacinało że musiałem zrestartować komputer.Mój komputer spełnia wymagania ale mam watpliwości co do karty czy ona nie jst powodem tego.Ale wszystkie inne gry mi chodzą. Prosze bardzo o pomoc !!  Mam komputer  PIII 503MHz 128 MB RAM net 320kb/s i karte grficzną rage 128 pro ultra GL prosze o szybką odpowiedz  !!  !!  !!

<{POST_SNAPBACK}>

Miałem ten sam problem co ty.
Jak zbierasz gazety takie jak ,,Mój kiomputer" to nie powinienieś mieć z tym kłopotu.
Najpierw sprawdż jaką masz kartę graficzną , może ci się wyswietlac w panely np: ,,NVIDIA" jak mi ale karta raficzna może nie byc zainstalowana.
Wiec jak już mówiłem aj ka takie gazety jak ,,Mój Koputer" to powinieneś ją tam znaleść, lecz jeżeli nie znajdziesz to poszperaj w GOOGLE wpisując nazwe karty graficznej.
Może coś będzie mozna ściągnąc.
-Patryk-

Dodaj obrazekDodaj obrazek

#26 ondetla

ondetla

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 10 grudzień 2006 - 12:43

serwer extra juz sie przyzwyczajlem ze gs1 jest ciagle oblegabny i full praktycznie ale nie dziwie sie nawet teraz jest juz 120 pare osob online ;D
Ale za to sa subserwery ktore ratuja zycie i mozna bez tloku sobie po grac i po expic ;D

Wiec wbijac kto chce po grac super extra dlugo ;O
Trwa exp evnt jeszcze dzis wiec mozna sobie pod expic troche chara ;F
ZAPRASZAM ;K

#27 GośćLOT611_*

GośćLOT611_*
  • Goście

Napisany 13 grudzień 2006 - 17:35

No serwer nabral wiatru w zagle,rozwija sie pelna para w chwilach szytowych po 130+ online na serwerze nie zla jazda do tego subserwery online kazdy ma gdzie po expic wiec tloku nie ma

Zapraszam nowych ciagle dochdza nowi gracze to cieszy wiedza ze moga zaufac adminom i wiedza ze serwer jest prwdziwym long termem,stoi juz przeszlo 5 miechow nie wspominajajac o I edycji

Wiec polecaam i serdecznie zapraszam na serek... moge wspomodz nowych itemkiem ;]

pzdr.

#28 deny355

deny355

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 15 grudzień 2006 - 03:12

A zrobiłeś update?????
Jeśli tak to sprawdź może jakiegoś programu ci brakuje od windy, tez maiłem taki sam problem jakiś czas temu, tylko nie pamiętam już co zrobiłem!!
Ale teraz mogę przynajmniej dłużej pograć jak 3min:D
Z tego co pamiętam to miałem jakiś błąd w windzie ale jaki to niestety nie pamiętam!!!
Pozdrawiam i życzę szybkiej naprawy problemu i miłej gry w mu:)

#29 ImSoScArEd

ImSoScArEd

Nie krępuj się :)

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1092 Postów:

Napisany 15 grudzień 2006 - 07:39

Wejdz w folder z Mu tam powinna byc aplikacja options...czy cos i zmien rozdzelczosc...
Priv czy Global?
1#Intel Core 2 Duo E6300 1,86GHz BOX | Gigabyte 965P-DS3 | 2x512MB DDR2 533MHz CL5 Good Ramy | Galaxy GF7900GS 256MB DDR3 Zalman | Topower 400P5 U12 oem | Napęd LG | Samsung HD160JJ
2# Semp 2200 scoket A| Płyta gł.ASRock K7S41GX| RAdeon 8500| 2x 256 ddram| Codegen 300w (nistety)| Lite-ON combo|SP2|Friefox

#30 bananik

bananik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 16 grudzień 2006 - 23:59

Wbijac ludzie na NOCKE nawet teraz gra przeszlo 100+ online graczy na serwerze :)

Dawac party zrobimy nocne :)

Zapraszam

#31 Gośćgolodziej_*

Gośćgolodziej_*
  • Goście

Napisany 20 grudzień 2006 - 15:25

Ja tu wlasnie sobie gram od jakiegos czasu i spoko naprawde
Serwer naprawde fajny :)
Subserwer,az 3 online,kazdy wejdzie i w spokoju po expi i po bawi sie razem z nami
Wlazic :P

http://www.mufreedom.glt.pl/

:calus: :calus: :calus: :calus:

#32 ondetla

ondetla

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 23 grudzień 2006 - 16:36

Jesli ktos szuka serwera na dlugie ziomowe wieczory to zapraszam tutaj,serwer jest naprawde bardzo dobry,gra sporo online wiec nie jest nudno

Graczom serwera zycze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Duzo BoK'ow!
Sporo kasy na resy!
Milego pt!
Duzego expa!
Pozdro

#33 GośćBezLoginu_*

GośćBezLoginu_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2006 - 20:47

Ja tam zbytnio nie przepadam za tą grą

#34 ondetla

ondetla

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 23 grudzień 2006 - 21:49

zgadza sie o gustach sie nie rozmawia

jeden lubi spaera,drugi L2,trzeci WoW'a czwary MuOnline a piaty TheSims Wakacje :)

Ja lubie sobie pograc tutaj sporo znajomych i fajnych ludzi poznalem na serwerze:]

#35 GośćBezLoginu_*

GośćBezLoginu_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2006 - 22:25

zgadza sie o gustach sie nie rozmawia

jeden lubi spaera,drugi L2,trzeci WoW'a czwary MuOnline a piaty TheSims Wakacje :)

Ja lubie sobie pograc tutaj sporo znajomych i fajnych ludzi poznalem na serwerze:]

<{POST_SNAPBACK}>

A o metal damage zapomniałeś ?

#36 ondetla

ondetla

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 26 grudzień 2006 - 21:00

O tym zapomnilem bo nie lubie jej <_< :P

No,ale Mu mi sie bardziej podba niz Tibia np,poniewaz tam jest grafika taka,ze odstrasza mnie odrazu w MU to chcoiaz jako tako wyglada i pozatym,tez sporo ludu gra np teraz jest ponad 140 online na tym serwerze,wiec nie jest zle mysle.

Wesolych swiat zycze.

#37 bartorex1234

bartorex1234

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 05 styczeń 2007 - 18:57

ja global mam teraz 440 MB ramu i windows XP myslałem że jak dołoże sobie ramu to jakos bedzie chodzic ale nic :( a z tym folderem to ja tam nie widze takiego jak options :< a deny moze jednak sobie przypomniesz :)
Mu online spoko gra :)

#38 ImSoScArEd

ImSoScArEd

Nie krępuj się :)

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1092 Postów:

Napisany 05 styczeń 2007 - 21:29

Sprubuj zmenic rozdzielczosc miałem ten sam problem na privie bo mialem ustawiona rodzielczosc cos 640x nie pamietam poprostu byla zamala i widizalem jakies znaczki anie litery czy cyfry
1#Intel Core 2 Duo E6300 1,86GHz BOX | Gigabyte 965P-DS3 | 2x512MB DDR2 533MHz CL5 Good Ramy | Galaxy GF7900GS 256MB DDR3 Zalman | Topower 400P5 U12 oem | Napęd LG | Samsung HD160JJ
2# Semp 2200 scoket A| Płyta gł.ASRock K7S41GX| RAdeon 8500| 2x 256 ddram| Codegen 300w (nistety)| Lite-ON combo|SP2|Friefox

#39 bananik

bananik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 06 styczeń 2007 - 13:05

metal damage nawet fajne ale zalezy kto co lubi.
Ja tam wole se popykac czasem w mu bo sporo znajmouch tam mam i daltego lubie pogra c pogadac itp:)

#40 damian215

damian215

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 styczeń 2007 - 21:44

ja tez mam ten problem ale jak update zrobic?odpowiedzi presylac na gadu-gadu nr 4324834

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników