Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Hard Truck - wątek główny

• Please log in to reply
48 replies to this topic

#1 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 20:27

Potrzebuje plik do Hard Truck 2 o nazwie "htruck2.c25" prosze niech mi ktos go wysle na emaila dajeczek@o2.pl potrzebny mi jest aby zainstalowac Hard Trucki.

#2 GośćPiotrek_CJ_*

GośćPiotrek_CJ_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 20:31

Do czego ci ten plik potrzebny ? Gra to oryginał ?

#3 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 20:41

potrzebny mi jest aby zainstalowac Hard Trucki.

nie wiem sciagalem z torrentów ale tego pliku mi nie chce zassac;/

#4 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 20:43

Źle trafiłeś. Idź do sklepu, a problem zniknie.

#5 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 20:44

W sklepach szukałem ale nie ma ;/

moze ktos ma ten pliczek??

#6 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 20:51

To poszukaj w sklepach internetowych.

Nie można tak poprostu okradać programistów z ich programów, które pisali przez wiele dni. Zastanów się jak ty byś się czuł w takiej sytuacji.
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#7 OwCy85

OwCy85

...nie mylic z baranem!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 20:53

nie wiem sciagalem z torrentów ale tego pliku mi nie chce zassac;/

<{POST_SNAPBACK}>

W sklepach szukałem ale nie ma ;/

moze ktos ma ten pliczek??

<{POST_SNAPBACK}>

Powazny jest?! 8|
To poszukaj w sklepach internetowych! :<

EDIT:Qrde...ubiegli mnie! :P
Kamil "OwCy"
PentiumIV 2,6 ; GA-8IP775 ; RAM 2,5GB DDR ; HDD WD 160GB JD ; DVD-RW LG4163B ; Ati Radeon X800 256MB ; Enermax EG365AX-VE(G)FMA 353W
Win XP Pro + SP2 ; Firefox; ThunderBird ; Tlen.pl
SE C702 (nr`u nie podam...;P )

#8 Web_Master

Web_Master

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4330 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:01

Mogę dać ten plik, ale niestety dla ciebie nie, ponieważ Ja głupi kupowałem grę i płaciłem za nią kasę. A też w tym Forum piractwa nie tolerujemy, zwłaszcza Gier! Ponieważ nie wynika z tego programu motyw edukacji, a też tylko własna egoistyczność i chciwość. Uważam żę teraz Hurd Truck 2 nie kosztuje już tak dużo, i możesz sobie kupić legalną wersję. I cieszyć się razem z twórcami!

A jeżeli już ściągałeś z torentów, to radzę tam też poszukać tego czego szukasz.

A jeszcze podwpowiem: czy patrzyłeś szukanego u twórcy gry?
WEB :-)

#9 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:10

nie patrzalem bo nieznam stronki ;/ szkoda ze nie mozesz mi dac tego pliku bo se kupilem kierownice do kompa i mam tylko nsf mw demo ;/

#10 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • 5481 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:15

Skoro kupiłeś sobie kierownicę to stać cię też na oryginalną grę. Idź do sklepu i zakup jakąś fajną grę samochodową. Nie uwierzę, że w sklepie żadnej nie było.
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#11 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:24

Bede jeszcze musial dobrze popatrzec bo wtedy nie mialem czasu.Web Master ile dales za HT2? Mam jeszcze 18 Wheels of Steel Across America ale tam niemoge podlaczyc kierownicy moze kto wie jak to zrobic??

#12 Web_Master

Web_Master

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4330 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:27

Bez promocji nie powinna kosztować więcej niż 25 zł - oryginalna, nowa.

Ja płaciłem 13 zł. ale wdł. promocji. Przedtem oczywiście tą grę miałem, ale wypożyczoną.

#13 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:29

Aha dziekx jutro pujde zobaczyc czy jest.A wiesz moze jak podlaczyc kierwonice do 18 WoS AA??

#14 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:29

Aha dziekx w poniedzialek pujde zobaczyc czy jest.A wiesz moze jak podlaczyc kierwonice do 18 WoS AA??

Aha i czy mozna podlaczyc kierownice do Hard Truck 2??Sory zA tamten temat wyzej nie to kliknolem

#15 Web_Master

Web_Master

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4330 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:32

AHA i jeszcze jest wersja Hurd Truck 2 - wersja 8.X z dodatkami, kosztuje może tylko trochę drożej, ale warto! Poniważ dodatki są oczywiste, ale gra nie zmienia charakteru (tylko jeżeli będziesz o kilka złociszczy więcej, a tak może przy okazji być i niższa wersja tej gry).

Na temat kierownicy, niestety nic nie wiem, czy da się, ponieważ nigdy nie miałem nic poza klawiaturą (a przy takiej grze, to prawdziwe przekleństwo w kierowaniu pojazdem) ALe wdł. mnie powinno dać się skonfigurować, lecz nie jestem pewien.

#16 Gośćkogutzioom_*

Gośćkogutzioom_*
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2005 - 21:39

Bo w 18 WoS AA wykrywa kierownice ale nie moge ustawic.Jesli mozesz to podaj twuj nr gg albo ja moge podac swuj i tam pogadamy

#17 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • 5481 Postów:

Napisany 23 grudzień 2005 - 22:31

kogutzioom możesz używać opcji "EDYTUJ" pod swoją wypowiedzią, żeby dodawać do nich jakieś informacje i nie tworzyć niepotrzebnych wypowiedzi.

Proponuje przestrzegać Etykiety(http://www.pcworld.p...um/etykieta.asp), a w szczególności punktów:

10. Jak na Forum to na Forum!
Jeśli publikujesz wątek na Forum, to nie podpisuj, że chcesz odpowiedzi na e-mail, GG itp. Forum jest po to, abyśmy się wymieniali doświadczeniami i uczyli nawzajem od siebie. Proponując taką formę wymiany informacji zabijasz istotę Forum.

12. Pisz poprawnie
Na Forum możesz pisać dowolnym stylem, jednak pamiętaj, aby treść była czytelna dla innych użytkowników.
Znaczna część z nich gdy zobaczy słowa "jush", "goopi", "tesh", "pozdroofka" itp., może zignorować Twoją wypowiedź - i najpewniej to zrobi - czym znacznie zmniejszysz szanse na otrzymanie pomocy.
Nie stosowanie znaków interpunkcyjnych, wielkich liter oraz wyraźnego podziału na akapity również znacząco zmniejsza czytelność wypowiedzi. W najgorszym wypadku Twoja wypowiedź może się wogóle nie doczekać odpowiedzi. Oczekujesz pomocy? Pozwól więc innym sobie pomóc i pisz tak, aby mogli się skupić na istocie problemu, a nie na deszyfrowaniu treści.
Używanie polskich znaków nie jest konieczne, choć wskazane. Sporadyczne, drobne błędy jakkolwiek nie zmniejszą znacząco czytelności wypowiedzi, to jednak pamiętaj - im ona poprawniejsza, tym więcej ludzi na nią odpowie.

redakcja_forum

#18 wladziu31

wladziu31

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 25 grudzień 2005 - 13:02

Słuchaj ja ściągałem z neta Haard Trucka 2 i mi wszytsko chodzi wez tez sobie sciagnij m,owei ci napewno bedzie dzialac bo takiego pilczku nie ma serio ci mowei kiedys tez mialem tak i nic nie moglem zrobic szukalem po wszytskich stronach i nic po wszytkich forum i nic wez sobie sciagnij duzo nie zajmuje
POLECAM SIE NA PRZYSZLOSC!!!!!
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#19 OwCy85

OwCy85

...nie mylic z baranem!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 25 grudzień 2005 - 13:50

Słuchaj ja ściągałem z neta Haard Trucka 2 i mi wszytsko chodzi wez tez sobie sciagnij m,owei ci napewno bedzie dzialac bo takiego pilczku nie ma serio ci mowei kiedys tez mialem tak i nic nie moglem zrobic szukalem po wszytskich stronach i nic po wszytkich forum i nic wez sobie sciagnij duzo nie zajmuje
POLECAM SIE NA PRZYSZLOSC!!!!!
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Na przyszlosc plikow szukaj tutaj...,napisz do nich co potrzenujesz,a oni Ci to dostarcza bezposrednio do domu! :D
Kamil "OwCy"
PentiumIV 2,6 ; GA-8IP775 ; RAM 2,5GB DDR ; HDD WD 160GB JD ; DVD-RW LG4163B ; Ati Radeon X800 256MB ; Enermax EG365AX-VE(G)FMA 353W
Win XP Pro + SP2 ; Firefox; ThunderBird ; Tlen.pl
SE C702 (nr`u nie podam...;P )

#20 GośćAlvinR_*

GośćAlvinR_*
  • Goście

Napisany 25 grudzień 2005 - 13:52

władziu - 15 dni urlopu.

Po ciężkiej pracy ze ściąganiem lewizny zdecydowanie ci się należy odpoczynek.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników