Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jaki hotel w Warszawie polecacie?

• Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 zgzibi

zgzibi

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 977 Postów:

Napisany 10 styczeń 2006 - 12:22

Witam serdecznie, jaki hotel byście w Wawie polecili na spotkanie biznesowe w normalnych cenach? Interesowało by mnie w centrum miasta lub na wylocie w stronę Lublina oraz na wlocie z Poznania do Warszawy.

Prosił bym o sugestie
Z góry podziękowania
Pozdrawiam zibi ------- AMD Sempron 2500@3200, 1GB 333 TWINMOS,WD 250Gb,Abit KV7 ViaKT600, Radeon 9600 256BM, PixelView+FM,Creative inspire 5.1, LG F700B,DVDRW LITEON 1653S, DVD LG16x,REALTEK 10/100, Obudowa Xpower NEON, 5 wentyli, kierownica Logitech Formula GP

#2 zgzibi

zgzibi

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 977 Postów:

Napisany 11 styczeń 2006 - 00:04

Panowie, nikogo z Warszawy nie ma kto by mógł coś polecić w rozsądnych cenach?
:(
Pozdrawiam zibi ------- AMD Sempron 2500@3200, 1GB 333 TWINMOS,WD 250Gb,Abit KV7 ViaKT600, Radeon 9600 256BM, PixelView+FM,Creative inspire 5.1, LG F700B,DVDRW LITEON 1653S, DVD LG16x,REALTEK 10/100, Obudowa Xpower NEON, 5 wentyli, kierownica Logitech Formula GP

#3 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 11 styczeń 2006 - 05:45

info o hotelu pod więcej przy nazwie
http://www.tourislin....php?c=warszawa

tu masz ceny - doklikaj się do W-wy i nazw hoteli:
http://www.euroinfo....otels/index.htm

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#4 orion-nebula

orion-nebula

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 51 Postów:

Napisany 16 luty 2006 - 01:11

Sugeruję:MARRIOT... :D
Mam do Niego Sentyment...
Poza tym,mają ładne Żyrandole! :lol:

-------------------------------------------
Seks Jest Profanacją Człowieczeństwa!
-------------------------------------------

#5 Effendi

Effendi

wokół istoty rzeczy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 Postów:

Napisany 23 wrzesień 2009 - 10:59

Stawiałbym na coś z serii: Ibis, Etap, Orbis. Mają promocje, można przez Internet sprawdzić, cena na każdy dzień jest inna, warto też bezpośrednio do hotelu zadzwonić.
Dbajmy o to by dużo czytać. Dzień w dzień.

#6 Adrianna

Adrianna

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 23 listopad 2009 - 14:46

Njalepiej wyszuksć z bazy hotelowej. maja ogromną ilość miejsc do których wysyłają ludzi i obiekty na prawdę na wysokim poziomie. Atrakcyjne ceny na hotele, często nawet o 50-75% niższe niż gdyby klient rezerwował bezpośrednio w hotelu. zęsto korzystam z ich usług, bo bardzo łatwo zarezerować i maja przejżystą stronę i łatwo sie z nimi skontaktować. Polecam smile.gif

#7 keisy

keisy

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 203 Postów:

Napisany 19 maj 2011 - 19:52

Tanio można przespać się pod mostem... a dokładniej między mostem Piłsudskiego a mostem Świętokrzyskim, niedaleko Syrenki. Konkretnie chodzi mi o botel na Wiśle ;)

#8 Reemikk

Reemikk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 06 lipiec 2012 - 08:11

Hotel Radisson Blu Sobieski ma dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi oraz salami kameralnymi, które są bardzo dobrze wyposażone jeśli chodzi o sprzęt audiowizualny. Kuchnie też mają niezłą. Jak na Hotel w centrum Warszawy, to można wynegocjować dobrą cenę. Zawsze warto sprawdzić...

#9 Horacz

Horacz

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 48 Postów:

Napisany 13 lipiec 2012 - 11:52

No, no, Sobieski to klasa najwyższa:)

#10 strongera

strongera

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 20 kwiecień 2013 - 20:20

Mariott ;)

#11 eryk32

eryk32

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 26 lipiec 2013 - 13:24

Sprawdź sobie jeszcze http://www.bwfelix.pl pomiędzy Grochowską a Ostrobramską.

#12 timon83

timon83

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 25 sierpień 2013 - 21:42

Spałem tylko w jednym hotelu w warszawie i byłem bardzo zadowolony to Portos. Jeśli szukasz przyzwoitego miejsca to te mogę Ci polecić.

#13 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 10 grudzień 2013 - 13:14

Bezpośrednio w stolicy? To raczej nie jest dobry pomysł - jest drogo, szukajcie lepiej pod miastem, różnice cenowe są spore, a standardem te lokale nie odbiegają od tych droższych w centrum. Np. ten hotel - http://www.resthotel...jne-w-warszawie - jakieś 10 km do centrum, porządne sale konefercyjne, dobrze przygotowane, bez problemów ze sprzętem, obrazem, dźwiękiem i do tego porządna integracja. Jest sens przepłacać?

#14 Waler

Waler

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 10 grudzień 2013 - 17:25

Do polecenia bardzo dobry hotel, w ktorym często się sam zatrzymuje to RESThotel (http://www.resthotel.pl). Nieźle wyposażony m.in. sauna, solarium, bilard, całe centrum fitness no i przede wszystkim wi-fi i wanny z hydromasażem:D

#15 nebesihy

nebesihy

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 16 grudzień 2013 - 14:50

Ja miałam okazję tylko raz nocować w Warszawie, był to wyjazd służbowy i nie ja załatwiałam hotel, nawet nie wiem, jakie były ceny, hotel nazywał się chłopski, chłopa...jakoś tak, standard był raczej średni, przynajmniej w pokojach klasy ekonomicznej, ale za to śniadanko było na wypasie ;-))

#16 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 16 styczeń 2014 - 16:48

Co powiesz na RestHotel w Morach? Znajduje się 10 km od lotniska Okęcie. Do wynajęcia jest 6 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem. Znajdują się tam dźwiękoszczelne sale, nowoczene urządzenia i klimatyzacja- wszystko to co jest niezbędne przy organizowaniu konferencji.

#17 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 28 luty 2014 - 09:57

W Morach jest hotel o nazwie Rest. Kilkanaście km od centrum. Kompletnie nie ma sensu korzystanie z miejsc noclegowych w lokalizacjach znajdujących się w centrum. Koszty są bardzo wysokie, a wcale nie idzie za tym jakość. W hotelu Rest masz w cenie spa, internet, no i generalnie to usługa naprawdę dobrej jakości.

#18 Sowenir

Sowenir

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 29 wrzesień 2014 - 11:31

Ja bym proponował bardziej coś pod Warszawą jak już ktoś  zauważył ze względów cenowych, bo  mimo wszystko jest dużo taniej a jakość może być podobna. A do celu można sobie dojechać środkami komunikacji. Już nie mówiąc o tym, że jest ciszej

#19 jerzy4

jerzy4

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 01 październik 2014 - 13:49

Hilton ma nową lokalizację Hampton by Hilton, w centrum.

#20 Waler

Waler

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 28 październik 2014 - 13:45

Byłem kolejny raz w Hotelu Rest, tym razem małżonka namówiła mnie żeby pójsć do SPA :D no fajnie było, w sumie dla mnei to było bez różnicy bo nic się nie dopłaca.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników