Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Premiera nowych wzmacniaczy zintegrowanych Mark Levinson


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 886 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 29 sierpnia 2019 - 15:15

Premiera nowych wzmacniaczy zintegrowanych Mark Levinson

Polska premiera wzmacniaczy zintegrowanych Mark Levinson No 5802 oraz Mark Levinson No 5805 będzie wydarzeniem bez precedensu! Nad dachami Katowic, w wyjątkowych wnętrzach Filharmonii Śląskiej zabrzmi muzyka zaskakująca i nietuzinkowa. Warto już dzisiaj zarezerwować sobie termin – sobota, 14 września 2019 roku.

1108656jp_qssraxs.jpg

fotopolska.eu


Wzmacniacze zintegrowane Mark Levinson to klasa sama w sobie. Nie trzeba ich specjalnie przedstawiać czy zachwalać. Ogólnopolska premiera najświeższych nowości: Mark Levinson No 5802 oraz Mark Levinson No 5805 to zatem nie lada gratka dla każdego miłośnika high-endowego brzmienia. A to nie koniec atrakcji – odsłuch odbędzie się nad dachami Katowic w Filharmonii Śląskiej przy ul Sokolskiej 2. Warto zatem przyjrzeć się bliżej nowym wzmacniaczom zintegrowanym Mark Levinson.

Mark-Levi_qssraxa.jpg

No 5802 to model zapewniający maksymalną wydajność i doskonałą jakość dźwięku tradycyjną dla urządzeń Mark Levinson. Wynikają one z zastosowania najlepszych komponentów oraz długich lat doświadczenia w inżynierii audio najwyższej klasy.

Mark-Levi_qssranh.jpg

Z wyrafinowanym wzorniczo projektem obudowy, dyskretnym układem sygnałowym PureDirect™, przetwornikiem cyfrowo-analogowym PrecisionLinkII™, wzmacniaczem słuchawkowym MainDrive™ oraz wydajnym układem dual-mono pracujący w klasie AB, najnowszy wzmacniacz zintegrowany No 5802 oferuje firmowe brzmienie Mark Levinson, wszechstronne wyposażenie i elastyczność konfiguracji.

Mark-Levi_qssranr.jpg

No 5805 jest kwintesencją kilkudziesięciu lat najlepszej inżynierii audio. Projekt ten łączy w sobie nowatorskie rozwiązania i fantastyczną jakość z bardzo przystępną ceną. Od strony technicznej wzmacniacz wyposażono w dyskretny układy sygnałowy PureDirect™, przetwornik cyfrowo-analogowy PrecisionLinkII™, wzmacniacz słuchawkowy MainDrive™, przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC oraz wydajny układ dual-mono, pracujący w klasie AB.

Mark-Levi_qssranx.jpg

Najnowszy zintegrowany wzmacniacz No 5805 zapewnia legendarny dźwięk firmy Mark Levinson, a także wszechstronne wyposażenie i elastyczność konfiguracji.
W obu modelach sekcja wzmocnienia napięciowego ma topologię zaadaptowaną z legendarnej końcówki mocy No 534. Wyśmienite materiały, staranne wykończenie i charakterystyczny design to znaki firmowe wszystkich urządzeń firmy Mark Levinson. Piaskowane, anodowane na czarno panele przednie wykrojone z litego aluminium o grubości 25 mm, przechodzą niezauważalnie w elegancką szklaną powierzchnię zintegrowaną z wyświetlaczem, zamkniętą od góry i dołu dwoma poprzeczkami o naturalnej aluminiowej barwie. Anodowane, piaskowane pokrętła o tradycyjnym, wklęsłym profilu są precyzyjnie wykończone i dopasowane wzorniczo do profilu panelu przedniego oraz nóżek. Nie przeoczono także wysmakowanych detali takich jak: tłoczone szczeliny wentylacyjne, dyskretne logo za szklaną powierzchnią oraz aluminiowe przyciski. Całości dopełnia aluminiowy pilot zaprojektowany specjalnie do serii 5000.
Wzmacniaczom towarzyszyć będą high endowe kolumny JBL S4700. To 3-drożne, najwyższej klasy zespoły głośnikowe zbudowane na bazie podobnej technologii jaką zastosowaną w modelu Project K2 S9900, jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie i brzmieniowo głośników na świecie. To będzie prawdziwa uczta dla ucha!
Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem oraz ograniczoną ilość miejsc w ramach każdego odsłuchu, zachęcamy do potwierdzenia swojego uczestnictwa w wydarzeniu drogą mailową na adres: [email protected]. Na każdy z planowanych odsłuchów może wejść około 25 osób. To wyjątkowe wydarzenie przygotowywane jest we współpracy z salonem Audio Styl w Katowicach (al. Roździeńskiego 91; 40-203 Katowice), który jest autoryzowanym dealerem produktów Mark Levinson.

Termin: sobota, 14 września, godz. 12.00-15.00
Miejsce: Filharmonia Śląska w Katowicach (ul. Sokolska 2; 40-001 Katowice)


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników