Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Sharp nie jest tak wielką marką, ale to, co robią, jest bardzo solidne, jeśli chodzi o budowę i wydajność. Sharp współpracuje z JDI przy opracowywaniu


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 886 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 August 2019 - 18:13 PM

Sharp nie jest tak wielką marką, ale to, co robią, jest bardzo solidne, jeśli chodzi o budowę i wydajność. Sharp współpracuje z JDI przy opracowywaniu składanego telefonu i rezygnuje ze współpracy z Samsungiem.
sharp-clamshell-foldable-phone-oled-info
DSC_0466.jpg
Podczas gdy Galaxy Fold i Huawei Mate X walczą zaciekle o prymat składanych smartfonów, Sharp miał właściwie już gotowy składany telefon. Kilka miesięcy temu pokazali prototyp, ale firma od tego czasu milczy. Tak było przynajmniej do dziś, teraz firma podała , że Sharp rozpoczął współpracę z inną firmą , firmą japońską JDI, aby rozpocząć prace nad stworzeniem składanego smartfona.


To naprawdę zaskakuje, ponieważ pierwotnie usłyszeliśmy, że Sharp współpracuje z Samsungiem na ich składanym telefonie, choć ma też sens, że wybrali JDI. Japońskie firmy zwykle unikają współpracy z Koreą z powodu nasilającej się wojny handlowej między Japonią a Koreą Południową, a sama firma Sharp rzadko pracuje z firmami spoza swojego kraju, jeśli chodzi o ich własne produkty.

JDI jest już weteranem, jeśli chodzi o produkcję wyświetlaczy do telefonów komórkowych, choć kładą duży nacisk na wyświetlacze LCD nad wyświetlaczami OLED. Z pewnością produkowali wyświetlacze OLED w przeszłości, ale nigdy wcześniej nie były one jednym z głównych punktów sprzedaży. Może to oznaczać, że składany telefon Sharpa będzie wyposażony w LCD zamiast standardowego OLEDa.

Jeśli chodzi o rynek smartfonów, Sharp nie jest tak wielką marką, ale to, co robią, jest bardzo solidne, jeśli chodzi o budowę i wydajność. Z pewnością nie możemy się doczekać ich nieuniknionego składanego telefonu, niezależnie od tego, kiedy nadejdzie .


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników