Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

JBL uruchamia pierwszy soundbar z Android TV.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 886 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 22 July 2019 - 18:37 PM

JBL uruchamia pierwszy soundbar z Android TV.
jbllinkbar-4.jpg

JBL Link Bar, pierwszy soundbar z wbudowaną platformą Google Android TV.
Został ogłoszony w zeszłym roku, ale był wielokrotnie opóźniany.
Obecnie jest wprowadzany w USA i Wielkiej Brytanii.

Android TV na soundbarze.
W ramach inicjatywy ożywienia platformy Google ogłosił odświeżony interfejs użytkownika i plan wprowadzenia nowego systemu operacyjnego na telewizory.

JBL Link Bar
Soundbar jest fabrycznie wyposażony w system Android 8 (Oreo). Oczywiście jedno pilne pytanie; kto jest odpowiedzialny za aktualizacje? Czy to Google, czy JBL będzie pośrednikiem? Czy nabywcy mogą oczekiwać, że JBL Link Bar będzie stale aktualizowany przez wiele lat?
Zintegrowane mikrofony dalekiego pola będą reagować na polecenia „Hej Google”. JBL mówi, że można włączyć „PrivacySwitch”, jeśli obawiasz się, że listwa dźwiękowa podsłuchuje twoje rozmowy w salonie.

m-jbllinkbar-2.jpg

Soundbar zapewnia moc 100W. Jest wyposażony w trzy wejścia HDMI i jedno wyjście HDMI (z ARC). JBL zaoferuje opcjonalny bezprzewodowy subwoofer. Soundbar nie obsługuje najnowszych formatów audio, takich jak Dolby Atmos lub DTS: X, ale firma podkreśla, że ​​obsługuje 24-bit / 96 kHz przesyłanie dźwięku.

jbllinkbar-1.jpg
Telewizory Sony, TCL, Philips, Hisense i innych marek są już wyposażone w system Android. Google wyjaśnia, że ​​soundbar JBL to „pierwsza z serii urządzeń hybrydowych, która zapewnia pełny zestaw głośników, Asystenta Google i system Android.
 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników