Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Philips 55PUS9104 - czyli "zrodziła nas miłość do światła” Zastosowano nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 886 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 July 2019 - 15:43 PM

Philips 55PUS9104 - czyli "zrodziła nas miłość do światła” Zastosowano nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały.

m-philipsgeorgjensen.jpg

„Świetlisty Ambilight, polerowana stal i gładkie szkło sprawiają, że Philips 9104 łączy inny wymiary oczekiwań. „Zwężające się stopy modelu 9104 nawiązują do wzornictwa klasyków i zapewniają wyjątkową lekkość dzięki smukłej sylwetce. Pracujące światło to coś co staje się dziś synonimem nowoczesności. Dlatego Philips sięgnął po design ze znanym projektantem Georgiem Jensennem.

philipsgeorgjensen-1.jpg
Philips i Georg Jensen

Philips PUS9104 jest najwyższy modelem LCD w produkcji na 2019/2020 rok.
Panel Nano Cell 4K i procesor wideo P5 dają gwarancję najwyższej jakości obrazu. Jest również wyposażony w głośnik o mocy 50 W i platformę Android TV firmy Google z preinstalowanym Oreo. Pilot również będzie wykonany z polerowanej stali z widocznym oznakowaniem obu firm.

Producent telewizyjny skorzystał z okazji, aby podkreślić swoje europejskie korzenie, mówiąc, że europejskie tradycje projektowe charakteryzują każdy telewizor Philips. Duński Georg Jensen ma długą tradycję rzemieślniczą, zwłaszcza w stali srebrnej i polerowanej. Firma dodała, że ​​„światło niebieskich godzin” w Danii wpływa na wiele projektów Georg Jensen.

„Dolny część obudowy telewizora jest wykonana ze stali polerowanej, podczas gdy pozostałe krawędzie są ze szkła i dlatego podkreślają dodatkowo efekt Ambilight. Z palety kolorów Georga Jensena pochodzi matowy niebieski kolor obudowy dla połączeń i głównych komponentów ”- dodaje firma.
philipsgeorgjensen-2l.jpg
Philips i Georg Jensen

Co dalej ?
PUS9104 to pierwszy wynik współpracy projektowej z Georgem Jensenem. Firmy nie powiedziały, czy jest to sprawa jednorazowa, czy długofalowa. PUS9104 pojawi się na dniach w Polsce w rewelacyjnej ofercie.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników