Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Honor TV - czyli zapowiedzi innego wymiaru telewizji. Pytanie czy to tylko przechwałki ???


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 879 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 lipiec 2019 - 15:40

Honor TV - czyli zapowiedzi innego wymiaru telewizji. Pytanie czy to tylko przechwałki ???

honor-logo.jpg
Honorowy prezydent George Zhao wysunął kilka poważnych zastrzeżeń, na przykład jak chce zrewolucjonizować przemysł telewizyjny dzięki nadchodzącej nowej fali smart TV. W ostatnim wywiadzie omówił dalej swoje przemyślenia dotyczące branży telewizyjnej i nadchodzącego produktu Honor.

Według George Zhao branża sprzętu telewizyjnego pilnie potrzebuje badań i rozwoju. Twierdzi, że telewizor był kiedyś centrum informacji dla rodzin, ale od tego czasu smartfony zajęły to miejsce, spychając telewizory do celów czysto rozrywkowych. Powodem tego jest rzekomo absolutny brak innowacji, który widział przemysł telewizyjny, zwłaszcza w porównaniu z ogromnymi krokami poczynionymi przez przemysł smartfonów i komputerów.

Honor nie będzie konkurował w wojnach cenowych?
W tym celu George Zhao twierdzi również, że Honor TV nie będzie dużo konkurować pod względem cen. Zamiast tego Honor będzie intensywnie inwestować w stronę badań i rozwoju, aby zapewnić, że mogą wyprzeć „przyszłość telewizji”, którą nazywa inteligentnymi ekranami. Zamiast iść w łeb z konkurentami na już nasyconym rynku, chce rozszerzyć rynek o nowe, wysokiej klasy i innowacyjne opcje, aby popchnąć branżę do przodu.

Honor chce również uniknąć bezpośredniej konkurencji lub konfliktu z już istniejącymi firmami telewizyjnymi. George Zhao mówi nam, jak Huawei wcześniej dostarczał chipy telewizyjne i przetwarzanie oprogramowania dla branży telewizyjnej, a także jak te połączenia pomogły im w opracowaniu własnego produktu.63e1cf9ebf2badc987900253bf88c8ed.jpgByć może najciekawsze jest to, jak prezydent Honor chce, aby telewizja była centralnym punktem gospodarstwa domowego. Twierdzi, że inteligentny ekran powinien stać się emocjonalnym centrum rodziny jako centrum rozrywki audiowizualnej, centrum wymiany informacji, centrum zarządzania kontrolą i centrum obsługi wielu urządzeń. Wyjaśnia również, że specyfikacje i funkcje powinny to odzwierciedlać, chociaż nie jesteśmy pewni, jakie funkcje ma na myśli.

Niezależnie od tego, wydaje się, że George Zhao jest niesamowicie optymistycznie nastawiony do przyszłości branży telewizyjnej, a także bardzo pewny siebie w swoim produkcie. Według niego przemysł telewizyjny stanął. Rzuca też małą ciekawostkę, mówiąc, że sam Huawei może dołączyć w przyszłości do rynku Smart TV.

A to już brzmi poważnie.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników