Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Philips wprowadza na rynek ekskluzywny telewizor by John Lewis TV


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 865 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 09 lipiec 2019 - 14:29

Philips wprowadza na rynek ekskluzywny telewizor by John Lewis TV.

Philips-2019_65PUS9104_55PUS9104_2.jpg
Philips wprowadza na rynek ekskluzywny John Lewis TV
Współpracując z europejskim projektantem Georgem Jensonem, Philips udostępnił swój 55-calowy telewizor 4K LED 9104 jako John Lewis wyłącznie za 1200 funtów w Wielkiej Brytanii.
Edit - przygotowana b edzie też wersja na Polskę)
Dzięki wspólnemu dziedzictwu polegającemu na łączeniu wysokiej jakości materiałów rzemieślniczych i projektowych, Philips i Georg Jenson wykorzystał tę synergię do stworzenia telewizora LCD / LED, który nie tylko zawiera najnowszą technologię zapewniającą wysoką jakość obrazu i dźwięku, ale także taką, która wygrała ostatnia nagroda iF Design Award, która uznaje innowacyjność, jakość, funkcjonalność i zgodność ekologiczną produktów.Dostępny obecnie w sklepach John Lewis, 9104 jest zasilany najnowszym procesorem przetwarzania obrazu P5 firmy Philips, który obsługuje tryb HDR Premium, który zawiera formaty HLG i HDR10 +, i wzmocni detale o wysokim kontraście zarówno w ciemnych cieniach, jak i jasnych scenach bez poświęcania jednego dla drugiego.

Panel wykorzystuje szeroką gamę kolorów (WCG) Nano cell UHD, aby uzyskać dostęp do 90% gamy kolorów DCI-P3 i zachowuje czystość koloru nawet przy szerokim kącie widzenia.
Aby towarzyszyć jakości obrazu 9104, w zestawie znajduje się 25-watowy, 2,1-kanałowy system dźwiękowy, który ma skierowany do tyłu, trójpierścieniowy głośnik basowy, uzupełniający głośniki klasy średniej / wyższej.

Funkcje Smart TV są dostarczane za pośrednictwem systemu Android opartego na Oreo i czterordzeniowym procesorze, w połączeniu z 16 GB wbudowanej pamięci. Dostęp do treści jest dostępny za pośrednictwem YouTube, Netflix i Amazon Prime oraz Freeview HD. Chromecast jest również wbudowany, aby umożliwić udostępnianie treści z innych urządzeń, takich jak smartfony.
Philips-2019_65PUS9104_55PUS9104.jpg
 

9104 zawiera Google Assistant. Jest dostępny Alexa dzięki czemu sterowanie głosowe telewizora i podłączonych inteligentnych urządzeń jest możliwe.

Model 9104 wyposażony jest w niezwykle cienką, czarną, szczotkowaną aluminiową ramkę z trójstronny ambilight. Dolna ramka i nóżki mają błyszczące, polerowane „srebrno-niebieskie” wykończenie, które pasuje do pilota w stylu różdżki. Smukła sylwetka stóp sprawia, że ​​telewizor jest „pływający”, gdy patrzy się na stojak.

3-stronna technologia Ambilight firmy Philips jest również obecna i zwiększa zanurzenie się w obrazach oglądanych, wyświetlając zmieniającą się aureolę światła na tylnej ścianie. Odpowiada to schematowi kolorów na ekranie i sprawia wrażenie, że wrażenia z oglądania wykraczają poza granice obramowania telewizora.

Telewizor LED Philips 9104 4K UHD jest już dostępny w UK za 1200 GBP.
Wkrótce w Polsce.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników