Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Sharp obejmuje format Micro 4: 3 i przygotowuje się do jakości 8K na Igrzyska Olimpijskie 2020. Sharp został mianowany przez innych siłą napędową tech


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 870 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 10 kwiecień 2019 - 22:30

Sharp obejmuje format Micro 4: 3 i przygotowuje się do jakości 8K na Igrzyska Olimpijskie 2020. Sharp został mianowany przez innych siłą napędową technologii 8 K.
main_vignette-produit---new-copie.jpgOlympus i Panasonic wprowadzają Sharp do domu grupy Micro 4:3 i dają mu 8K, wyraźnie określając je jako siłę napędową tej rozdzielczości obrazu.

Panasonic i Olympus zawsze lubili czujniki obrazu w Micro 4:3, ponieważ już mieli je w 2008 r. w standardzie systemu Mikro Cztery Trzecie. albo inaczej w standardzie Micro 4:3.

Mieliśmy podejrzenia co do tego wpisu Sharpa kilka miesięcy temu, kiedy Sharp zaprezentował prototyp swojej nowej kamery 8K na targach CES 2019, której karta techniczna wciąż była owiana mgłą. Pewne było to, że Micro 4:3 jest w środku.

Dziś wiemy, że Sharp został przedstawiony w grupie jako „siła napędowa obrazu 8K” i jasne jest, że prototyp CES 2019 był wizytówką. W świetle zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 r. Uważamy, że oficjalne ogłoszenie aparatu 8K Sharp nie jest nawet tak daleko.

Nawet Japonia nie jest tak daleko od 8K, ponieważ już od grudnia ubiegłego roku NHK, państwowa telewizja Rising Sun, wprowadziła regularne transmisje w 8K.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników