Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Piotr Herod prezentuje Philips TV 2019 z Androidem 9,0


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 870 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 luty 2019 - 01:22

Piotr Herod prezentuje Philips TV 2019 z Androidem 9,0

R2R8189.jpgWiększość telewizorów Philips z 2019 roku zostanie fabrycznie zainstalowanych z systemem Android 9 Pie, który jest najnowszą wersją Androida. Telewizory (oprócz 9104) są wyposażone w nowy 10-15% szybszy chipset MediaTek, który jest również jednym z powodów, dla których Philips może w tym roku obsługiwać Dolby Vision i Dolby Atmos. Po uruchomieniu platforma Dolby Vision firmy Netflix powinna być obsługiwana. Był już funkcjonalny w prototypowych modelach wystawianych w Amsterdamie. Jeśli chodzi o Atmos firmy Netflix, Philips wciąż nad nim pracuje.

Philips 2019 Dolby Vision
Po przeprojektowanym ekranie głównym w Androidzie Oreo 8, Android 9 Pie zawiera głównie poprawki błędów i ulepszenia wydajności, zgodnie z Google. Philips dodał, że są pewne ulepszenia związane z integracją Google Home. Model 2019 można również włączyć za pomocą polecenia głosowego na urządzeniu Google Home. Firma przekazała nam aktualizację na YouTube HDR, która nadal nie działa w telewizorach z systemem Android . Firma Philips poinformowała, że ​​od Google zależy, czy przełączy się na nową aktualizację w aplikacji YouTube. Nadal nie ma potwierdzonej daty. Wszystkie tegoroczne telewizory, a także wiele wcześniejszych modeli, mają wymagane dekodowanie VP9-2 dla YouTube HDR.

Mówiąc o Androidzie 8 Oreo, Philips daje update do modeli 2016, 2017 i 2018. Początkowo firma miała nadzieję zakończyć realizację w pierwszym kwartale 2019 roku, ale teraz oczekuje, że zostanie zakończona do końca drugiego kwartału z powodu pewnych nieprzewidzianych problemów. Ostatnimi modelami, które otrzymają aktualizację, będą modele 2018 .

Firma wykazała również, w jaki sposób Ambilight można rozszerzyć za pośrednictwem Philips Hue. Poniższy film zawiera więcej informacji o najnowszych inteligentnych funkcjach.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników