Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Najczęściej zadawane pytania na temat Nowej Master AF9/ ZF9 series Sony :


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 722 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 08 sierpień 2018 - 22:32

Najczęściej zadawane pytania na temat Nowej Master AF9/ ZF9 series Sony :
 

sonymastertvhandson-3.jpg

1.Czy nowe telewizory z serii Master będą oferować funkcje eARC, VRR, HFR lub inne funkcje HDMI 2.1?
Dwa modele telewizorów będą wyposażone w eARC (enhanced Audio Return Channel), który będzie obsługiwał funkcję Dolby Atmos pass-through. Nie ma funkcji HDMI 2.1, a telewizory nie obsługują HFR (wysoka częstotliwość wyświetlania klatek)

2.Czy są jakieś ulepszenia Input Lag ?
Sony nigdy nie komentuje ani nie publikuje takich szczegółowych informacji, więc odmówiło udzielenia prostej odpowiedzi, ale wszelkie ulepszenia w tym obszarze będą niewielkie.

3.Ile stref ściemniania w Z9F i jakiego rodzaju paneli LCD używa? Jakiego poziomu jasności szczytowej i poziomu czerni możemy się spodziewać?
Ponownie, Sony odmówiło udostępnienia takich szczegółowych informacji, ale liczba stref prawdopodobnie wynosi do pewnej liczby pomiędzy tym, co było używane w X94E i Z9D, chociaż poziomy czerni pozostały nieco poniżej oczekiwań.

4. A co z Androidem? Który procesor jest na wyposażeniu telewizora i jaka wersja oprogramowania? Czy Sony ma coś do powiedzenia o Androidzie Oreo na istniejących telewizorach?
Nie byliśmy w stanie potwierdzić numeru modelu używanego SoC, ale jest to nowszy chip niż ten znaleziony w X90F i A8F. Telewizory z serii Master są obecnie jedynymi, które są fabrycznie zainstalowane z systemem Android Oreo. W tym czasie Sony nie miało nic do powiedzenia na temat wprowadzenia Oreo na istniejące telewizory.

5.Czy Sony wypuści 77-calową wersję A9F?
Nie. Tylko będą wielkości 55 i 65 ".

6.Czy są jakieś plany ulepszenia pilota?
Nie. Ten sam pilot, co pilot A8F.

7.Kiedy możemy spodziewać się rozwiązania soundbar Sony Atmos z tylnymi głośnikami (lub tylnymi głośnikami dla ST-5000)?
Więcej informacji zostanie udostępnionych na IFA 2018 (koniec sierpnia)


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników