Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Co niesie ze sobą Philips Hue Sync ?


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 795 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 czerwiec 2018 - 01:11

Co niesie ze sobą Philips Hue Sync ?

m-philipshuesync2.jpg


Aplikacja Philips Hue synchronizuje światła Hue z wyświetlaczami PC / Mac.

Aplikacja Philips Hue Sync tworzy " Obraz przestrzenny dla oczu", synchronizując oświetlenie Philips Hue z grami, filmami i muzyką na monitorze komputera PC / Mac. Aplikacja jest dostępna na całym świecie za darmo.

Philips Lighting, uruchomił dziś aplikację Philips Hue Sync. To będzie darmowe rozwiązanie na Windows 10 i macOS Sierra i pozwoli zsynchronizować oświetlenie Philips Hue z grami, filmami i muzyką.
- "Obserwując kilka pokazów udoskonaliliśmy sposób, w jaki oświetlenie może być używane w grach, muzyce i wideo." Philips Hue Sync oferuje unikalny sposób, aby po prostu dopasować efekty świetlne do zawartości konsumentów w szybki i zsynchronizowany sposób, zapewniając wciągający efekt. , wciągające doświadczenie "- powiedział Jasper Vervoort, dyrektor ds. marketingu i zarządzania produktami w firmie Sigma. "Współpracując z czołowymi graczami branży rozrywkowej, możemy to jeszcze bardziej pogłębić przeżycia >
Premiera teledysku z zespołu DCappella Disneya" Immortals "demonstruje moc doskonałej synchronizacji."
 

philipshuesync-3l.jpg

Philips Hue Sync
Firma wierzy, że efekt podobny do Amiblight może zapewnić "niespotykany dotąd poziom przestrzennego zanurzenia", w którym Twoje otoczenie rozświetli się, uzupełniając akcję na ekranie. Użytkownik może wybierać pomiędzy różnymi trybami: Subtelny, Umiarkowany, Wysoki i Intensywny
Efekt oświetlenia nastrojowego można również dostosować do rodzaju treści multimedialnej, w tym gatunku muzyki.

- "Wyobraź sobie, że grasz w grę akcji, a twoje światła naśladują wybuchy na ekranie. Lub, gdy oglądasz zachwycający zachód słońca w filmie, poproś o salon skąpany w tych samych fioletowych, pomarańczowych i żółtych odcieniach, które widzisz na ekranie "- mówi firma.philipshuesync-2l.jpgPhilips Hue Sync
Naśladuj funkcję Ambilight na telewizorze
Jak zapewne wiesz, telewizory Philips są wyposażone w oświetlenie nastrojowe Ambilight, które można również zsynchronizować z oświetleniem Philips Hue w salonie.

Firma twierdzi, że możesz stworzyć efekt podobny do Ambilight na telewizorach innych marek dzięki aplikacji Philips Hue Sync, podłączając komputer PC / Mac do ekranu telewizora za pomocą Airplay, Chromecast, Miracast lub HDMI.

Możesz dowiedzieć się więcej i pobrać aplikację na meethue.com. Aby rozpocząć, potrzebujesz również produktów Philips Hue.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników