Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Philips przekazuje sprzedaż i licencje produktów AV z Gibsona na rzecz TPV. Pakt Funai TV jest na razie nienaruszony.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 795 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 06 czerwiec 2018 - 01:09

Philips przekazuje sprzedaż i licencje produktów AV z Gibsona na rzecz TPV. Pakt Funai TV jest na razie nienaruszony.

philips_2013_screen.jpg


TPV i TP Vision produkują i sprzedają telewizory marki Philips, telefony komórkowe, tablety i monitory poza Ameryką Północną.

W związku z bankructwem Gibson Brands na początku tego miesiąca, Philips przekazuje wszystkie licencje A/V posiadane wcześniej przez producenta gitar i audio firmie TPV Technology.

Firma TP Vision z siedzibą w Hongkongu i jej oddział TP Vision mają licencję na markę Philips od ponad 10 lat. Zgodnie z nową umową, od 1 czerwca, TPV uzyskuje ogólnoświatowy dostęp do produktów A/V i akcesoriów wcześniej licencjonowanych przez firmę Gibson, w tym słuchawek, głośników Bluetooth, głośników do odtwarzania dźwięku i telefonów bezprzewodowych DECT.

Philips-headphone-2.jpgPięcioletnia umowa obejmuje sprzedaż, marketing i dystrybucję, ale nie ma wpływu na wieloletnie porozumienie Philips z Funai Electric-Osaka, które obejmuje odtwarzacze płyt TV i wideo sprzedawane pod nazwami Philips i Magnavox w USA, Kanadzie, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Umowa ta wygasa z końcem tego roku.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników