Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Nowy standard kina "Kino THX Ultimate". 4K, podwójny projektor laserowy i stereofoniczny dźwięk.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 722 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 maj 2018 - 22:11

Nowy standard kina "Kino THX Ultimate". 4K, podwójny projektor laserowy i stereofoniczny dźwięk.
01_s.jpg

THX ogłosił nową certyfikowaną markę "THX Ultimate Cinema" dla kin, która realizuje wspaniałe wrażenia filmowe, takie jak wideo 4K i wciągające stereofoniczne brzmienie.

THX Ultimate Cinema to nowa certyfikowana marka "Premium Large Format (PLF)" na dużym ekranie. Obraz korzysta z podwójnego projektora laserowego, wysokiej jasności / wysokiego kontrastu przy rozdzielczości 4K, dzięki czemu wyraźne i kolorowe obrazy są wyświetlane na dużym ekranie. Dźwięk przyjmuje wielowymiarowy wciągający system dźwiękowy. Mówi się, że zapewnia widzom wrażenia filmowe zgodnie z zamierzeniami producenta.

Opierając się na standardzie THX, współpracuje z kinami, projektantami, konsultantami akustycznymi, instalatorami i tak dalej. Aby zrealizować wspaniałe wrażenia filmowe w aspekcie architektonicznym i technicznym, tworzącó unikalny pakiet projektowy.

Dodatkowe usługi dostosowywania THX Ultimate Cinema są również dostępne na życzenie w kinie. Personalizacja obejmuje modernizację do ekskluzywnych miejsc, dekoracji wnętrz, oświetlenia i usług zarządzania projektami.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników