Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Po raz pierwszy na świecie Sharp opracował smartfon, który umożliwia robienie zdjęć ruchomych i nieruchomych w tym samym czasie.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 722 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 maj 2018 - 22:10

Po raz pierwszy na świecie Sharp opracował smartfon, który umożliwia robienie zdjęć ruchomych i nieruchomych w tym samym czasie.
s01_s.jpg
Po raz pierwszy na świecie Sharp opracował dwie kamery na ruchome obrazy i obrazy nieruchome, a także opracował smartfon "AQUOS R2", który umożliwia robienie zdjęć ruchomych i nieruchomych w tym samym czasie. Ponadto, po raz pierwszy na smartfonie, obsługuje zarówno Dolby Vision i Dolby Atmos.

Został zainstalowany aparat z szerokokątną kamerą 135 stopni z tyłu oraz aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości 22,6 milionów pikseli. Optymalizując korektę drgań aparatu i funkcję ustawiania ostrości, mówi się, że "można nagrać dynamiczne wideo i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, nawet jeśli obiekt się poruszy."

AI analizuje obiekt i kompozycję podczas kręcenia filmu. Oprócz odtwarzania nagranych filmów i zdjęć w jednym czasie, można łatwo wyciąć filmy do wysyłania. Wykorzystywana tu jest sztuczna inteligencja, a optymalny tryb fotografowania jest wybierany automatycznie w zależności od obiektów i scen, takich jak gotowanie, kwiaty, wieczorna sceneria.

Wyświetlacz ma 6 typów wyboru. W środku wyświetlacz ciekłokrystaliczny IGZO, który poprawił szybkość reakcji o około 25%, osiągnął gładki wyświetlacz i wygodną obsługę ze zmniejszonym powidokiem. Wyposażone również w wysokiej jakości technologię obrazu "Rich Colour Technology Mobile" która jest wykorzystywana w AQUOS TV. Na pokładzie Dolby Vision po raz pierwszy na smartfonie i Dolby Atmos w technologii stereofonicznej. Obsługuje kodek audio nowej generacji Dolby AC-4.
Teraz możesz cieszyć się realistycznymi obrazami z wciągającym dźwiękiem dostosowanym do sceny".


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników