Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Mysz komp. min 8 przycisków (nie do gier)

Mysz 8

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 IvoRy

IvoRy

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 26 styczeń 2018 - 19:08

Witam wszystkich, dawno tu nie bywałem, ale mam problem.

Potrzebuję Myszkę do komp. najlepiej bezprzewodową (niekoniecznie), żeby miała min 8 przycisków z możliwością przypisania im dowolnego działania (sekwencji klawiszy ect)

Mam dość starą myszkę Logitech - niestety nie pamiętam nazwy, bo nie mam jej przy sobie,
ale w specyfikacji ma 6 przycisków (nie wiem co to znaczy), bo ma:

Dwa tradycyjne, 2 pod kciuk, kółko obrotowe z przyciskiem (lewo/Prawo/Dół) oraz pod wskazujący palec (coś jak lupka). Czyli jak by policzyć kliki to jest 8 + Pokrętło.

Dlatego mam dylemat jak dobrać mysz, aby miała co najmniej jedno klik więcej :) , bo przynajmniej tyle mi brakuje do mojej codziennej pracy. Odkąd znalazłem taką myszkę moja praca stała się bardziej przyjazna, niestety mam coraz większe potrzeby i brakuje mi czegoś
np/ po prawej stronie myszki. (Pod mały palec), Niestety pracuję na programach, gdzie bez myszki nic nie zrobię, a jestem raczej przyzwyczajony do klawiszy :) i skrótów.

Mam na oku coś takiego:

https://www.logitech...ication-tabular

podobno 7 przyciskowy.

Tylko obawiam, się, że to będzie raczej o jeden klik mniej, Może ktoś mi coś podpowiedzieć?

Potrzebuję to do pracy biurowej. Obecnie mam wykorzystywane na 4 aplikacjach, gdzie każdy przycisk wykonuje inne działanie w zależności od tej na której pracuję, ale trochę mi brakuje, (do ok 200÷300zł)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników