Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej

bankowość bank internet elektronika unia dyrektywa gospodarka bezpieczeństwo

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 lazurski

lazurski

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 15 November 2017 - 06:59 AM

Czy korzystaście z bankowości elektronicznej? Jaki macie stosunek do bezpieczeństwa tego rozwiązania? Czy na pewno wasze pieniądze są odpowiednio zabezpieczające? Chciałbym poruszyć ten temat, ponieważ od przyszłego roko wchodzi nowa dyrektywa unijna PSD – dyrektywa unijna PSD2 odnosząca się do otwartej bankowości, co całkowicie zrewolucjonizuje ten sektor gospodarki. 

#2 gajedan

gajedan

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5527 Postów:

Napisany 15 November 2017 - 10:09 AM

Nie korzystam, i dziwię się ludziom, którzy chcą w tak bezmyślny sposób stracić wszystkie swoje pieniądze.

Od wielu lat interesuję się "wirusami", więc doskonale wiem, że to nie jest bezpieczne.

Ale najlepiej by było, gdyby tu wypowiedzieli się wszyscy Ci, którzy już stracili swoje pieniądze, bo jakiś "hakier" ich okradł.

#3 HenPoluns

HenPoluns

Adept

• Zbanowani
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 23 November 2017 - 11:55 AM

gajedan, ty chyba nie wiesz jak trudno jet okraść kogokolwiek beda tylko na jego koncie w płatnościach online.

Ogólnie jest to bardzo wygodne ale sprawia problemy no i często mozna sie spotkac z jakimis komunikatami na temat bezpieczenstwa

#4 mila1985

mila1985

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 22 December 2017 - 14:59 PM

Wydaje mi się, że dziś nie da się nie korzystać z bankowości elektronicznej. Zobacz, jak nie chcesz spędzić całego dnia w kolejkach przed świętami, to wygodniej wszytko zamówić. Wystarczy po prostu pilnować swoich danych i mieć porządnego antywirusa. Ja sobie czasem wchodzę na ************** (reklama) i sprawdzam co tam w trawie piszczy.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników