Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Praca dla zagranicznego programisty w Polsce

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 presleyka

presleyka

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 17 październik 2017 - 07:15

Mój chłopak jest programistą z Zambii. Ma 30 lat i w 2010 roku zdobył tytuł Bachelor of Science in Software Engineering na Champlain College w Vermont (USA). Po zdobyciu tego tytułu wrócił do Zambii, gdzie mieszka do dziś. W tym roku odwiedził mnie w Polsce i bardzo mu się tu spodobało. Chciałby rozwinąć tutaj swoją karierę zawodową, ale nie wiemy, jakie są na to szansę. Jego ojczystym językiem jest angielski, zna język Java i C++, tworzy wtyczki do programu graficznego i pracuje także dla rodzinnej firmy. Chciałabym się dowiedzieć, czy polskie firmy są zainteresowane zatrudnianiem zagranicznych programistów bez znajomości języka polskiego (na ten moment)? Czy znacie może takie firmy? Pozdrawiam!

#2 hidzia

hidzia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 31 październik 2017 - 09:04

Oczywiście że są. To norma, że w firmach programiści pracują 1. zdalnie 2. nie znają polskiego. Rynek w Polsce się trochę zmienił. Firm nie będę przytaczał, bo też nie wiem czego oczekuje Twój chłopak.

#3 USER23

USER23

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14 listopad 2017 - 15:18

Oczywiście, że tak

Wszystko zależy od umiejętności i docelowego rynku pracy. Polecam zapoznać się z Billennium, kompetentni specjaliści, dobre pieniądze i świetne warunki pracy.

Oferują pracę stacjonarną w wielu polskich miastach oraz zdalną na cały świat.

Powodzenia

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników