Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jeszcze więcej mocy: soundbar HW-MS750 i subwoofer SWA-W700.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 596 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 22 wrzesień 2017 - 21:18

Jeszcze więcej mocy: soundbar HW-MS750 i subwoofer SWA-W700.

s-500-500.jpgDo rodziny bezprzewodowych soundbarów Samsung Sound+ dołączył właśnie model HW-MS750. Urządzenie oferuje wysokiej jakości dźwięk, który doda głębi odtwarzanym filmom i muzyce. Nowością w ofercie jest też głośnik niskotonowy SWA-W700, który wraz z soundbarami z serii Sound+ stanowi naprawdę zgrany duet.
Soundbar HW-MS750
s-600-600.jpg Soundbar HW-MS750, podobnie jak inne urządzenia z serii Sound+, charakteryzuje się konstrukcją typu „one body”, która skrywa wbudowany subwoofer oraz jedenaście głośników. Dzięki temu użytkownik może umieścić urządzenie na jednym wieszaku razem z telewizorem, co ułatwia instalację także w niewielkich pomieszczeniach.
Wysoka jakość dźwięku jest zasługą m.in. zastosowania jedenastu głośników. Dwa z nich skierowane są ku górze, co potęguje wrażenia zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki - dźwięk równomiernie rozchodzi się w całym pomieszczeniu. W urządzeniach zastosowano także technologię Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i zapewnia głębsze basy.

s-600-600.png Dodatkowym udogodnieniem jest szereg funkcji, które ułatwiają obsługę sprzętu. Soundbar z telewizorem Samsung łączy się bezprzewodowo – za pomocą sieci Wi-FI lub przez Bluetooth. Dzięki aplikacji Multiroom możemy odtwarzać ulubioną muzykę z urządzenia mobilnego bezpośrednio z serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal. Co więcej po podłączeniu soundbara do telewizora, oba urządzenia możemy obsługiwać jednym pilotem Smart Control. Warto także zwrócić uwagę na tryb Smart Sound. W ramach tej funkcji soundbar automatycznie analizuje dźwięk i oferuje najlepszą opcję odtwarzania ścieżki audio – taką, która jest idealnie dostosowana do oglądanego filmu czy koncertu.
Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny HW-MS750 i srebrny HW-MS751.


s-600-600.jpgSubwoofer SWA-W700
Nowy głośnik niskotonowy stanowi doskonałe uzupełnienie dla soundbarów z linii Sound+. Oba urządzenia łączą się bezprzewodowo i pasują do siebie także pod względem designu. SWA-W700 pozwala uzyskać bardzo niski bas na poziomie 27 Hz, co potęguje wrażenia i głębię dźwięku.
Użytkownicy, którzy chcieliby w swoim salonie stworzyć rozbudowany system audio mogą nie tylko połączyć soundbar z serii Sound+ z nowym głośnikiem niskotonowym W700, ale także dołączyć zestaw bezprzewodowych głośników SWA-9000S* czy głośniki z serii Multiroom 360. Dzięki temu domowy system audio można rozwijać lub modyfikować w zależności od potrzeb.
* Dotyczy bezprzewodowych głośników SWA-8500S i SWA-9000S. Zestaw składa się z 2 głośników i stacji centralnej. Głośniki łączą się ze stacją za pomocą pojedynczych kabli, a stacja z soundbarem łączy się bezprzewodowo.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników