Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Sony wprowadza nowy niezwykły głośnik na szyję, aby uzyskać nowe brzmienie.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 820 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 22 wrzesień 2017 - 21:17

Sony wprowadza nowy niezwykły głośnik na szyję, aby uzyskać nowe brzmienie.
xsony_SRS-WS1_1024x619.jpg.pagespeed.ic.

Sony zaprezentował nowy styl głośników bezprzewodowych - głośnik noszony na szyi (SRS - WS 1). Ten wyjątkowy bezprzewodowy głośnik ma owijać delikatnie szyję jak szalik. Użytkownik może słuchać muzyki z lekkiego głośnika o wadze 335 g i nie poczuje ciężaru owiniętego wokół szyi. Miękka tkanina jest używana jako wewnętrzna poduszka, aby zapewnić Ci wygodę podczas korzystania z muzyki. Nie ma mowy, aby to było ciężarem Twojej szyi.
xsony_SRS-WS1_1024x769.jpg.pagespeed.ic.
Wewnętrzna tkanina jest odporna na kurz, a przyciski obsługujące + i - są wytłoczone i mogą być łatwo sterowane dotykiem. Konstrukcja akustyczna tego urządzenia jest wyjątkowa. Pełny zakres z głośników o średnicy 30 mm jest zamontowany po lewej i prawej stronie do wewnątrz a dźwięk zwalnia podczas rozpraszania przez dyfuzor, który znajduje się w górnej szczelinie.

sony_srs_ws1-1.jpg
Ponieważ dźwięk wyjściowy ma szeroką scenę muzyczną, użytkownik może cieszyć się wspaniałą muzyką bez względu na to jaką ma postawę lub sylwetkę. Dźwięk rozprzestrzenia się tak, jakby głośniki znajdowały się obok ucha. Przynosi to wrażenie realistyczne, jakbyś był na scenie filmu lub na koncercie. Ciśnienie akustyczne powodowane przez echo przy uchu powoduje drżenie powietrza oraz wytwarza pole dźwiękowe.

xsony_SRS-WS1_1024x709.jpg.pagespeed.ic.
Funkcja trzystopniowej wibracji dodaje stopniowo dźwięk basowy. Wibracje występują w połączeniu z scenami akcji filmów i gier oraz dźwiękiem bębnów i basów jak w obrazach na żywo. Użytkownik może poczuć realistyczne uczucie. Możesz również słuchać programów telewizyjnych przez podłączenie małego nadajnika do optycznego wyjścia cyfrowego telewizora lub do gniazda słuchawkowego.


Urządzenie używa technologii radiowej między nadajnikiem a głośnikami.

W pakiecie znajduje się ładowarka i aby naładować urządzenie wystarczy umieścić głośnik na górze ładowarki. Maksymalna żywotność baterii wynosi około 7 godzin. Użytkownik może również ładować bezpośrednio, czyli podłączając kabel bezpośrednio do złącza USB urządzenia głównego.
Zestaw zawiera: -Transmitter (1) Podstawka ładująca (1) Kabel micro USB (2) Dedykowany kabel audio (1), optyczny kabel cyfrowy (1), zasilacz sieciowy (2) i kabel audio (1) .
Będzie dostępny w Japonii od 14 października, za około 25 000 jenów (225 USD).


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników