Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Kto nie inwestuje w technologię Oled traci... Czy FoxConn nabyłby również Japan Display, aby utworzyć japoński sojusz OLED?


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 locoloco1

locoloco1

    Rozmowny

  • Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 879 Postów:
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 wrzesień 2017 - 01:29

Kto nie inwestuje w technologię Oled traci... Czy FoxConn nabyłby również Japan Display, aby utworzyć japoński sojusz OLED?

W zeszłym tygodniu Japan Display ogłosiło nową strategiczną zmianę.
Ponieważ jej biznes LCD traci pieniądze to firma twierdzi, że przekształcenie w firmę skupiającą się na OLED jest ostatnią szansą na zyski.

JDI-film-type-OLED-SID-2015-img_assist-3
JDI powiedziała, że będzie musiała pozyskać nowe fundusze na sfinansowanie tego przesunięcia i pokonania strat. Specjalna informacja z Japonii potwierdza, że Foxconn jest zainteresowany nabyciem JDI w celu włączenia go z firmą Sharp do japońskiego sojuszu OLED, który będzie mógł konkurować z koreańskimi markami Samsung i LGD.

Pod koniec 2016 r. Firma JDI otrzymała 650 mln na rozwój wyświetlaczy LCD i Oled Części tych funduszy zostały wykorzystana do przejęcia większościowego udziału firmy Joled.
Obecne plany JDI to produkcja wyświetlaczy OLED do 2019 roku.

W międzyczasie Sharp również inwestuje w technologię OLed i szacuje, że masowa produkcja może rozpocznie się w 2019 roku. Foxconn wydaje się wierzyć, że łączenie tych dwóch firm może umożliwić im konkurowanie na tym rynku.


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników