Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

antywirus dla biznesu

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 milk

milk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14 czerwiec 2017 - 21:08

Jakie antywirusy macie w firmach?? Czy do niewielkiej firmy wystarczy zwykły antywirus czy już lepiej zainwestować w taki dla firm, biznesu?

#2 patryksam

patryksam

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 20 czerwiec 2017 - 18:11

Moim zdaniem jeżeli ma się firmę to lepiej zainwestować i kupić taki specjalny dla firm. Wiadomo dane do przelewów itp to cenne informacje.

#3 milk

milk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 26 czerwiec 2017 - 21:34

tak własnie tez pomyślałem, myślę o Gdata business, co sądzicie? Dobry wybór? Zależy nam żeby nie zamulało kompa i też był łatwy w obsłudze ten antywirus

#4 Pyxis

Pyxis

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 09 sierpień 2017 - 11:27

Polecam Nod 32. Ponadto, jeśli mają komputery Mac Os, polecam ten Defender złośliwego oprogramowania macsecurity

#5 januszpl

januszpl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 11 sierpień 2017 - 19:56

Bezpieczeństwo komputera firmowego to podstawa, tajne dane itp cała dokumentacja teraz zajmuje się praktycznie w komputerze.

#6 Smerfetka_mała

Smerfetka_mała

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 13 wrzesień 2017 - 08:50

A czym różni się antywirus prywatny od antywirusa wersji dla biznesu? Czy faktycznie ochrona jest lepsza?

#7 magneta

magneta

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 14 wrzesień 2017 - 08:37

W firmie na komputerze masz zazwyczaj wrażliwe dane oraz inne ważne dane firmy ich utrata może firmę kosztować na prawdę duże pieniądze. Z tego co wiem, to darmowe oprogramowanie nie daje możliwości zainstalowania do użytku komercyjnego więc by legalnie działać raczej wymagana jest płatna licencja.

#8 Smerfetka_mała

Smerfetka_mała

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 14 wrzesień 2017 - 13:13

O to nawet nie wiedziałam, że darmowe oprogramowanie daje tylko możliwość używania do użytku domowego. Faktycznie w komputerach firmowych mamy zazwyczaj ważne dane i ich utrata lub wyciek może firmę sporo kosztować. Tak czy inaczej czy to komputer domowy, czy firmowy ochrona być musi. Może możecie polecić z czego Wy korzystacie?

#9 rh25

rh25

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2017 - 10:10

Ja się pewnie nie wyróżnię niczym ciekawym, mam Avasta. 

Kompletnie nie znam się na programach antywirusowych i pierwsze co mi przychodzi do głowy to właśnie on.

Polecicie coś innego, sprawdzonego, co nie odbija się negatywnie na pracę urządzeń, jest bezproblemowe i przede wszystkim - skuteczne? 

#10 Smerfetka_mała

Smerfetka_mała

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2017 - 14:11

No tak, ale masz Avasta w wersji płatnej czy bezpłatnej? Bo do domu faktycznie bezpłatna może się sprawdzać, ale do firmy już niestety nie można jej użyć z tego co tu piszą. Ja szczerze ostatnio zaciekawiłam się tematem antywirusów i dowiedziałam się o istnieniu programu Acrabit i co mnie zdziwiło, że to nasz Polski program o którym istnieniu nie miałam pojęcia. I ponieważ nadal nie wybrałam programu zabezpieczającego to z chęcią poznam o tym programie jakieś opinie?

#11 rh25

rh25

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2017 - 09:46

Acrabit, pierwszy raz słyszę taką nazwę.  :happy:

Przyznam się, że jestem średnio przekonana do naszych Polskich programów, nie wiem dlaczego, takie jakieś dziwne przeświadczenie...  :niewiem7vh:

#12 Smerfetka_mała

Smerfetka_mała

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2017 - 12:10

Bo u nas w kraju od zawsze jest przeświadczenie, że to co polskie jest gorsze. Tak samo jak do dziś wszyscy wieżą w to, że niemieckie proszki piorą lepiej. Ja jestem zdania, że nie ma znaczenia skąd dany produkt jest ważne by był dobry. Czasami nie warto oceniać książki po okładce jak to mówią. A ten Acrabit sprawdzałam i za 99 zł można mieć na prawdę dobrą opcję ochrony zarówno w domu jak i w firmie. I wcale nie znaczy, ze będzie to gorsza ochrona. Dziś pobiorę wersje testową i wypróbuję, jeśli będę zadowolona to na pewno kupię płatną licencje. Tak w sumie też z ciekawości.

#13 rh25

rh25

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 20 wrzesień 2017 - 08:54

Skoro już bierzesz się za jego wypróbowanie, "sprawdź go z każdej strony" i powiedz, jak Ci się z nim pracuje. ;)

Może też się skuszę, cena znów nie odstrasza aż tak. 

#14 Smerfetka_mała

Smerfetka_mała

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 22 wrzesień 2017 - 10:46

Zainstalowałam, przeskanowałam i muszę przyznać, że bardzo dobrze to wygląda. Oczywiście nie jestem bardzo wymagająca więc aż takich fajerwerków nie potrzebuje. W każdym razie zamówiłam licencje. Na razie na rok, zobaczymy jak będzie się sprawował w tym czasie. Bo na razie to jedyne co zauważyłam to to, że komputer chodzi płynnie i nie zauważyłam żadnych spadków wydajności.

#15 rh25

rh25

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 25 wrzesień 2017 - 11:04

A nie ma żadnych irytujących mówiących komunikatów, jak to kiedyś miał Avast? ;) 

#16 Betinax

Betinax

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 03 październik 2017 - 11:41

Biorę się za Acrabita, mam dość Avasta, zaczyna mnie denerwować i zamula cały komputer. :/

#17 daszewski

daszewski

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 16 październik 2017 - 10:20

Ja polecam Bitdefendera.

#18 martin22

martin22

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 17 październik 2017 - 19:28

A ja właśnie się zastawiałam jakiego antywirusa wybrać czy zwykłego czy dla firm. 

#19 palma94

palma94

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 31 październik 2017 - 14:39

Cześć)
Do użytku korporacyjnego najlepszym rozwiązaniem jest wybranie płatnego oprogramowania antywirusowego. Dobrą opcją jest Malwarebytes + defender (********)

#20 JORAH

JORAH

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 05 listopad 2017 - 09:53

Niestety popularne programy nie zawsze są wystarczająco skuteczne. Na przykład, gdy złapałem adware chromesearch.today, wtedy bitdefender mi nie pomógł **********

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników