Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jak sprawdzić efekty pozycjonowania?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 brzeczyk

brzeczyk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26 styczeń 2017 - 15:25

Hej, od razu uprzedzam że dopiero się uczę i to może być jakaś oczywistość ale wolałabym zapytać konkretnie o co mi chodzi niż szukać podobnych wątków. Miałam na studiach takie dodatkowe warsztaty seo, zaledwie kilkanaście godzin w semestrze i tyle. Mój tata ma z kolei mała firemkę lokalną. Właściwie jedyna reklama jaką ma jest przez polecenia i dwa banery reklamowe w naszym miasteczku. Wystarcza no bo to mała miejscowość, konkurencja też nieduża. Ale chciałam troche poćwiczyć seo i założyłam tacie stronkę i trochę ją pozycjonowałam. Narazie niedługo bo zaczęłm gdzieś październik/listopad ale chciałabym zapytać jak można sprawdzić czy to co robię przynosi efekty? w sensie czy wzrosła jakoś ilość wejść na stronę od tego listopada? czy to są płatne narzędzia? bo tata się zgodził na moje eksperymenty pod warunkiem że nie będzie musiał niczego płacić :D

#2 szczeart

szczeart

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 06 maj 2017 - 11:38

Efekt można sprawdzić instalując na stronie Google Analytics. *********** [reklama]

#3 magneta

magneta

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 16 maj 2017 - 07:43

Trzeba podpiąć panel analityczny typu Google Analytics. Można śledzić też pozycje pod wybrane frazy ale trzeba znaleźć do tego zewnętrzny system.

#4 Agniesia2

Agniesia2

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 10 wrzesień 2017 - 20:54

Trzeba zainstalować aplikację. Bardzo ułatwia to sprawę.

#5 Smerfetka_mała

Smerfetka_mała

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 25 wrzesień 2017 - 09:47

Podglądać możesz w panelu google Analytics. i pozycjoner powinien ci udostępnić panel pozycji.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników