Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Rozmowa, parę pytań, tester//

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 vak

vak

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 01 czerwiec 2016 - 10:40

Witam, nie wiem czy to jest dobry dział, ale chciałbym się dopytać o coś. 

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko  testera aplikacji mobilnej oraz serwisu internetowego" DO PRZYUCZENIA. 

"Wymagania: - analityczne podejście do problemów - wykształcenie minimum średnie - chęć rozwoju i nauki - umiejętność pracy w zespole Zadania: - testowanie oprogramowania pod względem poprawności, -przygotowywanie i opis zmian do aplikacji pod kątem potrzeb klienta." 

Uważam, że wymagania spełniam oraz w moim cv jasno widać, że nie mam doświadczenia zw. z daną posadą, jednak odezwali się już po chwili wysłania CV. I tutaj rodzi się pytanie..

Jeśli nie wymagają żadnych papierów potwierdzających umiejęności i zaznaczaja, ze jest do przyuczenia, to mogę spodziewać się zadań, pytań dotyczących bezpośrednio testowania? 

pozdrawiam ciepło

#2 tilapia

tilapia

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 09 czerwiec 2016 - 07:01

To tak naprawdę zależy od nich. możliwe, że po prostu wybadają cię i sprawdzą czy jesteś chętny. Oczywiście jakieś zadania też mogą być, ale wcale nie muszą, a skoro jest możliwość przyuczenia, to raczej bym tego nie oczekiwała.

#3 hamburgx0

hamburgx0

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 29 wrzesień 2016 - 13:17

Jeśli w ogłoszeniu o pracę jest napisane o przyuczeniu, to myślę że nie powinni zadawać trudnych pytań z tej dziedziny. Najważniejsza jest nauka i chęć do pracy.

#4 lama1980

lama1980

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 16 styczeń 2017 - 15:14

Nauczysz się w praniu.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników