Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Problem z PlayStation 2

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Absorbio

Absorbio

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 11 luty 2016 - 17:31

Witam, otóz mam maaaaaaały problem. Posiadam gre na ps2 WWE vs Smackdown 2011 w formacie ISO na ps2 i emulowałem ja poprzez komputer (procesor pentium 4 3.2GHZ, 2GB Ram, Grafika nVidia Geforce 7300Gt 256mb) programem Pcsx 2. Skonfigurowałem emulator i gra mi odpaliła, ale niestety mam mało fpsów. W menu gry i filmikach jest około 70-120fpsów ale gdy pojawiaja sie postacie na ringu, fpsy spadaja do około 30 a i miejscami było nawet i 18... :( patrzyłem juz rózne ustawienia i co najwyzej o 10 fpsów mi sie zwiekszył próg ich wyświetlania. Bardzo sie nakreciłem na ta gre wiec kupiłem ps2 slim. Czytałem na róznych forach ze aby wypalic poprawnie płyte gra musi zostac spatchowana. Tak tez zrobiłem, programem "ESR Disc Patcher" pojawił sie komunikat ze gra została poprawnie spatchowana, wiec wypaliłem ja na płyte DVD-R (czytałem ze sa najlepsze) jako obraz płyty prędkościa 4x. Cały byłem podekscytowany, ze wkońcu coś ruszy lecz gdy włozyłem płyte i słyszac ze płyta sie kreci widziałem na tv jedynie czarny obraz, nic nie dał reset konsoli ani wypalenie takiej samej płyty jeszcze raz. I tu mój problem co zrobic by gra poszła na mojej konsoli, gdy na komputerze działa lecz jest mało fpsów? :(

#2 nikor

nikor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 12 kwiecień 2016 - 13:54

Tez się keidys chcialem bawic w cos takiego, ale ciagle byly problemy. Wiem, ze to glupie pytanie, ale przerabiales konsole? :D Zawsze mozna znalezc gdzies oryginal za marne grosze skoro tak sie napaliles na te gre, ze az kupiles konsole :D Pozdrawiam

#3 ania98

ania98

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 10 maj 2016 - 02:12

Z tym raczej polecam pójść do kogoś, kto się na tym zna :D

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników