Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Inwestycje w internecie

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 LelekK

LelekK

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 14 styczeń 2016 - 13:43

Powiedzcie mi, czy inwestycje w internecie są bezpieczne? Trochę się boję przekazać pieniędzy tak nie widząc się z kimś twarzą w twarz...

#2 bysiu2000

bysiu2000

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 15 styczeń 2016 - 00:31

Ale w co konkretnie chcesz inwestować?

#3 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 15 styczeń 2016 - 16:23

Hmmm... inwestycje w sieci nie wymagają wielkiego budżetu. Hosting pod strony internetowe to grosze - w sumie hosting i domena w Hekko wynoszą mnie poniżej stówki - tzn. w pierwszym roku. Dalej ponad stówkę, ale to i tak tanio, bo na dobrym serwisie można tyle zarobić rocznie.

#4 nikor

nikor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 17 luty 2016 - 12:09

Jeśli chcesz zainswestować nawet małe sumy w konkretne projekty, a nie twory finansowe, to zainteresuj się crowdfundingiem inwestycyjnym / udziałowym. Zaczyna się to rozwijac w Polsce.

Działa podobnie jak ten znany z polakpotrafi itp., ale tutaj za wsparcie dostajesz udziały w firmie, wszystko zapisane prawnie.

#5 hamburgx0

hamburgx0

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 29 wrzesień 2016 - 13:14

Jest to uzależnione w co dokładnie chciałbyś zainwestować. każda inwestycja niesie za sobą jakieś ryzyko.

#6 peti

peti

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 02 październik 2016 - 22:25

Ja nie inwestuję tylko w produkty, których nie rozumiem, nie szukam tez inwestycji na rynkach na których się nie znam. Według mnie takie podejście znacznie zmniejsza poziom ryzyka odniesienia porażki, ale nie eliminuje go.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników