Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Szukam starszej gierki

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bysiu2000

bysiu2000

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 13 styczeń 2016 - 00:53

Cześć

Poszukuję takiej dość starej gierki, w którą grałem z 10 lat temu. Widok był od boku, jak w platformówkach. Latało się takim małym statkiem i zabijało masę nieco pikselowatych ludzików, z których lała się krew. W gierkę można było grać w trybie kooperacji, a na końcu poziomu był boss. Nie jestem pewien, czy ta gra nie była przypadkiem dołączona w wersji demo do CD-Action lub Playa. Aha i zapadł mi w pamięć jeden moment z gry: na trawie stał taki drewniany toi-toi i jak się go rozwaliło, to na kibelku siedział ludzik i był trochę oszołomiony całym zajściem. Wiem, że może w głupi sposób to opisuję, no ale każdy szczegół się liczy.

Liczę na Waszą pomoc :)

#2 Slizeer

Slizeer

Mr

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 189 Postów:

Napisany 13 styczeń 2016 - 21:30

W sumie dość obszernie opisałeś to, co zapamiętałeś, jednakże ja nie mogę niestety skojarzyć, jaka by to mogła być gra. Swoją drogą ważną rzeczą jest to, czy gra była 10 lat temu dołączona do magazynu o grach komputerowych jako demo, czy jako pełniak. Jeśli demo, to można szykać gier wydanych w okolicach 2005-06 roku. Natomiast jeśli pełniak, to gra mogła być wydana przed 2005 rokiem.

Spoiler

#3 bysiu2000

bysiu2000

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 13 styczeń 2016 - 21:56

Jestem w 99% pewny, że była to wersja demo. Z tym spisem gier w sumie spoko pomysł, nie wpadłem na to wcześniej, ale nie wydaje mi się, że tak mała i prosta gierka odbiła się jakimś szerszym echem w świecie gier. Mimo wszystko spróbuję poszukać w tym spisie, dzięki za odpowiedź i czekam na kolejne, może akurat komuś się przypomni tytuł :).

#4 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 29 styczeń 2016 - 13:59

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Duke Nukem: Manhattan Project

#5 zbysiu56

zbysiu56

Adept

• Forumowicze