Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jak zareklamować strone internetową?

• Please log in to reply
138 replies to this topic

#1 aroncz

aroncz

<!-- code is art -->

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 681 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2005 - 15:27

Witam!

Ma ktos jakis pomysl jak zareklamowac strone internetowa, oprocz dodania jej do wyszukiwarek.....

#2 admin2_0

admin2_0

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 67 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2005 - 19:14

Dodanie do wyszukiwarek to nie wszystko... - chociaż jeden z najlepszych sposobów, należy w internecie umieścić dużo linków do niej aby coś z tego wyszło...

Inny sposób to reklamowanie np na forach, ale w sposób ostrożny, czyli najlepiej podpisy... :)
Zawsze znajdzie się osoba która zainteresuje się taką nienachalną reklamą (do linku z adresem dodaj kilka słów kluczowych dla wyszukiwarek...)

Następnym dobrym sposobem jest udział w różnych konkursach - należy to traktować jako darmową reklamę, bo o zwycięstwo jest czasami trudno ponieważ niewiadomo na jakich ludzi się trafi (ich upodobania)...

Wymiana bannerów i podobne rzeczy nie przynoszą pozytywnych rezultatów - reklamy są klikane średnio raz na sto - czyli 100 odwiedzin na naszej stronie generuje jednego gościa... :(

Najlepsza jest współpraca ze stronami o podobnej tematyce...

#3 aroncz

aroncz

<!-- code is art -->

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 681 Postów:

Napisany 20 wrzesień 2005 - 08:42

Wielkie dzieki za info :)

#4 marhelle

marhelle

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 22 wrzesień 2005 - 16:59

Mozna jeszcze napisac odpowiednio zredagowana wiadomosc na zwiazanych tematycznie grupach dyskusyjnych ale w tym przypadku pomysl o konsekwencjach.

#5 aroncz

aroncz

<!-- code is art -->

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 681 Postów:

Napisany 23 wrzesień 2005 - 08:50

No wlasnie.....

#6 kidzik

kidzik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 03 styczeń 2006 - 02:25

Jesli moge doradzic to pragne zasugerowac aby koniecznie zapoznal sie Pan z publikacja pana Majewskiego -jednego z najlepszych polskich biznesmenow dzialajacych w sieci-pt. "Szybki poradnik do perswazyjnych reklam". Adres serwisu pana Majewskiego to ******
Bardzo dobra pomoca jesli chodzi o wyszukiwarki jest darmowy kurs pana Majewskiego dostepny pod adresem ******

Pozdrawiam

Regulamin Forum pkt 1. angry.gif

Ten post był edytowany przez robert_71 dnia: 29 marzec 2016 - 08:14

#7 zeegreen

zeegreen

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 26 maj 2006 - 15:47

Proponuje jakieś forum o pozycjonowaniu.

#8 cezex8

cezex8

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 styczeń 2007 - 13:26

Osobiście proponowałbym zapoznanie się z ofertą, do której podaje linka. Sam zastosowałem wiele rozwiązań, ale jest ich zbyt dużo żeby o nich pisać...jedyne co moge powiedzieć, to ze naprawdę działają :):):):)
_______******__________

#9 gregorius-zb

gregorius-zb

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 12 styczeń 2007 - 21:36

Osobiście proponowałbym zapoznanie się z ofertą, do której podaje linka. Sam zastosowałem wiele rozwiązań, ale jest ich zbyt dużo żeby o nich pisać...jedyne co moge powiedzieć, to ze naprawdę działają :):):):)
*******____________**********

<{POST_SNAPBACK}>

a jak dodac forum do przeglądarki
P.S
Oceńcie teżmoje forum
Może nabijcie jakies posty
pozdrawiam
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

#10 czis12

czis12

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 41 Postów:

Napisany 14 styczeń 2007 - 15:38

Jeśli masz trochę funduszy możesz kupić reklamę bannerową w serwisach z dużą oglądalnością.
Zapraszam na moją stronę

linki reklamowe usunięto - moderator meesha

#11 -MateuszK-

-MateuszK-

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 92 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2007 - 14:44

Przede wszystkim udzielanie się na forach, grupach dyskusyjnych. Ustawienie sygnaturki, z linkiem do strony (także w emailach i komunikatorach). No i pozostaje jeszcze darmowe pozycjonowanie... System wymiany linków

#12 norah7

norah7

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 22 maj 2007 - 13:57

Zauwazyłam że ostatnio dobrym sposobem na reklamę strony jest np. zorganizowanie jakiegoś konkursu jak kiedyś zrobiło to sprite a teraz ****** Ja wiem, że oni reklamowali się i w telewizji ale mają świetnie zrobione strony i do tego te konkursy same przyciągaja uzytkownikówSmile

#13 humorek

humorek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 209 Postów:

Napisany 26 maj 2007 - 16:55

sygnaturka odpowiednia:)

a tak na poważnie to ja bym szukał współpracy z innymi stronami najlepiej z PR powyżej 4 wink.gif wszystko zależy od tego co możesz dać w zamian smile.gif

#14 norah7

norah7

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 01 czerwiec 2007 - 09:14

freeman masz absolutną rację, tylko że to sprawa wyłącznie firmy ile jest w stanie przeznaczyć na swoją kampanię

#15 wciazwedruje

wciazwedruje

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 04 czerwiec 2007 - 00:46

Jeżeli masz dużo kasy, to możesz kupić reklamy np. Google Adwords. Efekty raczej dostrzeżesz szybko. A w przypadku braku kasy - to reklama przez znajomych może być bardzo skuteczna.

#16 ProWarsow

ProWarsow

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 10 czerwiec 2007 - 09:41

Ja może ze swojego doświadczenia [ spore jak na wiek ]:
- reklama partnerska [ wymiana wzajemna banerów/butonów z innymi serwisami ]
- reklama w gazecie [ droższe przedsięwzięcie ale efekty tez potężne ]
- reklama na serwisach branży IT [ również kosztowna ale i efektywna ]
- reklama przez Google
- reklama przez e-mail i/lub komunikatory [ typowy spam ]
- reklama na kanałach Irc [ Spam ]
- reklama na forach [ Spam ]
Tyle powinno wystarczyć dla osoby chętnej rozreklamować stronkę, jeśli coś więcej chcesz wiedzieć to służę pomocą

#17 -MateuszK-

-MateuszK-

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 92 Postów:

Napisany 08 lipiec 2007 - 19:46

Chciałem nawiązać jeszcze do wypowiedzi #6 i #8... Ktoś w poście nr 6 umieścił reklamę, i linki zostały zmienione. Natomiast w poście 8 taka sama reklama, ale link już niezmieniony... Czyżby byli równi i równiejsi :/ Wiem że się czepiam, ale...

#18 sedesben

sedesben

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 11 lipiec 2007 - 10:32

Witam!Napewno wielu z was nasuwa się pytananie jak za darmo a zarazem skutecznie rozpowszechnić swoją strone aby ona zarabiała sama na siebie i może i nawet na ciebie.W internecie jest wiele rad wiele usług takich jak wymiana linków czy bannerów.Jednak w większości to nie działa bo statystycznie na link czy banner kliknie jedna osoba na 100.Dobrym krokiem jest wymiana linków z dużymi serwisami odwiedzanymi przez tłumy dziennie, ale z tym też może być problem panieważ żaden wielki serwis nie wymieni się linkiem z małą dopiero co założoną stroną. Jednak wpadłem na genialny pomysł zacznijmy wspierać się nawzajem.Utwurzmy system wspomagania małych,nowych serwisów.Dzielmy się swoimi osiągnięciami i sami zyskujmy większą odwiedzalność nie za pomocą reklam czy linków na wzajem promujmy swoje serwisy aby uzyskać jak najlepszy efekt.Może dzięki temu uda nam się wspólnie uzyskać szybko i bez wysiłku zamierzone efekty i zacznijmy w koćcu zarabiać na swoich serwisach stając się gigantami w swoich tematykach.Jeśli cię to interesuje skontaktuj się ze mną i dowiedz się jak to będzie się odbywać i zacznij zarabiać im nas więcej tym lepiej dla nas samemu nie zdziałamy tyle co możemy zdziałać wspólnie.
Zapraszam na stronę ****************
Tam poznasz więcej szczegółów systemu oraz skontaktujesz się ze mną w celu przystąpienia do wspólnoty.

Ten post był edytowany przez kriss_23 dnia: 11 lipiec 2007 - 16:12

#19 BABELEC

BABELEC

Jestem tu tylko przejazdem

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8148 Postów:

Napisany 11 lipiec 2007 - 10:43

Za dublowanie wypowiedzi w różnych wątkach masz 10% ostrzeżenia.

[color=#FF8C00;]Maszyna
MSI DELTA L*ATHLON-M 2,5+ @PR-3400 MHz*2x256/400 TWINMOS*R9200 SAPPHIRE 128/128*BARRACUDA 120/8*LaCie HD Design by Neil Poulton USB 320GB*SB X-FI XTREME MUSIC (OD IDG.PL)*CHIEFTEC DX-01B-D-U + ATX-1136H*CD ASUSx52*DVD-RW NEC 3540A*LOGITECH CORDLESS DESKTOP S510 MEDIA REMOTE*TUNER TV AVERMEDIA BOX-7*LCD 19" BENQ FP91GP*WIN XPHESP2*OPERA 9.27
Audio
CAMBRIDGE AUDIO AZUR 340A*AIWA CDDVD PLAYER XD-AX10*2xTANNOY M2[/color]

#20 kriss_23

kriss_23

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10447 Postów:

Napisany 11 lipiec 2007 - 16:15

sedesben, a za promowanie pirackiego Forum dostajesz ode mnie 7 dni wolnego.
Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5535, Windows 7 Ultimate

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników