Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Mieszkanie na Mokotowie

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Mandi76

Mandi76

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 26 listopad 2015 - 23:42

Rodzice planują zainwestować pieniądze, które im zostały po sprzedaży domu. Padło na zakup mieszkania, bo można je wynająć i cała inwestycja da jakikolwiek zarobek w przeciwieństwie do lokaty bankowej, która nie daje nic. Ponieważ wiele lat mieszkaliśmy w Warszawie, padło na stolicę, jeśli chodzi o lokalizację. Chyba najbardziej rozwijająca się dzielnica to nadal Mokotów. Ma też plus w postaci przychodni, przedszkoli, żłobka, dobrego dojazdu w wiele miejsc. Znacie może godnego polecenia dewelopera dla tej części Warszawy?

#2 zakleta12

zakleta12

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 28 listopad 2015 - 22:17

Ja jestem świeżo po zakupie, osiedle dopiero się buduje ale mam nadzieje że będzie ok. jestem dobrej myśli, bo jak na razie wszystko poszło bardzo sprawnie, nawet cenę udało mi się troszkę utargować. Mogę Ci poradzić abyś posprawdzał sobie najpierw jakie inwestycje Cię interesują, a potem sprawdzał deweloperów. Niestety pośrednicy sobie doliczają do tego jeszcze swoje marże i nie wiadomo co... Pamiętaj, że cena wyjściowa zawsze jest zawyżona i trzeba się targować, niestety jeśli ktoś nie umie to może być z tym cienko.

#3 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 29 listopad 2015 - 15:06

Wydaje mi się, że ceny mieszkań będą z czasem spadać, bo zbliża się niż demograficzny, a wiele ludzi dodatkowo emigruje z kraju. W związku z tym nie będzie kto miał te mieszkania kupować, więc ich cena powinna z biegiem czasu spadać. Dlatego wątpię czy jest to aby na pewno dobra inwestycja.

#4 Rakowiec

Rakowiec

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 30 listopad 2015 - 19:46

Lepiej sprawdź bieżące oferty. Co z tego, że ktoś powie Ci, że dwa lata temu kupił od jakiegoś dewelopera mieszkanie, skoro teraz wszystkie są już wyprzedane. Co prawda podaż mieszkań na Mokotowie jest całkiem spora, ale popyt też jest bardzo duży i te najlepsze oferty szybko się rozchodzą na rynku.

#5 hopek23

hopek23

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 30 listopad 2015 - 21:49

zakup mieszkania na wynajem to na pewno jest biznes. A niż się zbliża to fakt. Ale w takim mieście jak Warszawa mieszkania zawsze będą potrzebne ponieważ miasto się rozwija i przyciąga ciągle ludzi. A Ci przyjezdni ludzie gdzieś muszą mieszkać. A na starcie w Warszawie nie każdego stać na zakup mieszkania.

#6 Mandi76

Mandi76

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 30 listopad 2015 - 22:02

Posprawdzałam deweloperów, to znaczy opinie na ich temat, zarówno w sieci i w realu i chyba mam faworyta, którego prowizja nie przyprawi moich rodziców o zawał serca... :zlosliwy: Oferta jest urozmaicona, więc będzie w czym wybierać, a rodzice lubią mieć wybór, nie lubią za to być podstawieni pod ścianą... mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się pomyślna i znajdą nam dobrą lokalizację i piękne mieszkanie:-) Dzięki za wszystkie wypowiedzi :kwiatek:

#7 betadopier

betadopier

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 01 grudzień 2015 - 22:41

Hej, myślę, że wybór Warszawy pod zakup mieszkania, na którym chce się zarobić to bardzo słuszny wybór. Co roku to Warszawy przyjeżdża mnóstwo nowych osób. Niektórzy zaczynają studia i szukają pokoju lub całego mieszkania pod wynajem, a inni przenoszą się z innego miasta, żeby zacząć pracę, wtedy również poszukują mieszkania do wynajęcia. Na to zawsze jest popyt. Tylko warto wyposażyć mieszkanie. Wybór dewelopera to istotna kwestia, myślę, że Twoi rodzice powinni być zadowoleni z usług tej firmy.

#8 Lustrzany

Lustrzany

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 16 grudzień 2015 - 12:34

Nie wiem czy pod wynajem to jest dobry pomysł. Mi wynajmujący zniszczył meble i pobrudził ściany - nigdy więcej studentów...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników