Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Tecnocasa - opinie

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 09 październik 2015 - 07:01

Chodzi o te biuro nieruchomości z Krakowa, a właściwie sieć biur. Na jakie zarobki można tam liczyć? Jaka atmosfera i relacje? Czy istnieje opcja awansu, poszerzenia swoich kwalifikacji?

#2 lukdoman75

lukdoman75

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 12 październik 2015 - 20:16

Mój znajomy chwilę tam popracował, ale zrezygnował. Stwierdził, że to nie dla niego.

#3 eryk32

eryk32

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 14 październik 2015 - 09:21

Pewnie bym zaryzykował i spróbowałbym swoich sił w tej branży. Po prostu widzę ile niektóre osoby w moim towarzystwie zarabiają na różnego rodzaju formach doradztwa, konsultacji czy sprzedaży.

Na pewno nie możesz się zniechęcać początkowym brakiem sukcesu. Te przyjdą wraz nabytym doświadczeniem i umiejętnościami.

A co do pracodawcy, to cóż. Biuro to biuro Dają Ci biurko, narzędzia typu laptop czy telefon, wsparcie merytoryczne, szkolenia.

Powodzenia!

joł

#4 waldib

waldib

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 09 listopad 2015 - 19:40

Jak ktoś się już wkręci do pracy w Tecnocasa to raczej za szybko nie rezygnuje. Jak w każdej dziedzinie potrzeba dużo energii na start, żeby dobrze się rozwinąć z czasem. Kolega narzekał i narzekał na pracę w Tecnocasa, po 3 miesiącach już prawie wcale nie narzekał, a po pół roku to już tylko chwalił. Minął rok i już nie chwalił pracy w Tecnocasa, ale sam siebie jaki to nie jest teraz kompetentny w tej branży heh Ludzkie opinie zmieniają się co jakiś czas, w tym wypadku mój kolega musiał po prostu dojrzeć do tej pracy.

#5 Kostek32

Kostek32

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 07 sierpień 2016 - 21:17

Mój kolega tam pracował i nie był do końca zadowolony. Ale do tego trzeba podejść z dużym dystansem bo nie każdy się nie daje do tego typu pracy.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników