Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Hacki/kody na złoto w Game of War fire age

hacki kody złoto game of war fire age android apk telefon strategiczna

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 glasgow1

glasgow1

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 04 październik 2015 - 14:36

Siemanko. Na początek przepraszam, że zakładam wątek w dziale gry na konsole. Gra o której mowa dotyczy Androida. Szukam jakiś hacków lub kodów na złoto do gierki o nazwie Game Of Was Fire Age. Gram w tą grę od miesiąca i widzę dopiero teraz, że bez dodatkowych płatnośći nic niezdziałam. Najzwyczajniej w świecie to jest niesprawiedliwe. Producenci wydają niby darmową gre. No i faktycznie jest darmowa ale zrobiona w taki sposób, że dopiero jak sobie pogramy i się wciągniemy w gre to nagle zauważamy, że bez złota nigdy nie dogonimy tych którzy regularnie sobie takie złoto wykupują za realną kase. To oczywiście nie dotyczy tylko tej gry bo to już jest jakaś plaga na google play.  Jednak tak szczerze game of war to chyba jedyna gra która jest tak rozbudowana i mnie wciągneła. Przypomina trochę gry z przed 10 lat na pc czyli najlepsze lata dla strategii :) Tutaj pytanie do Was czy może gdzieś widzieliście w internecie kody na złoto do Game of war fire age dla systemu android? Gra została też wydana na iphona więc dlatego ważne jest aby było na androida. Bo na iphona widziałem hacko. Pozdrawiam

#2 dominator1

dominator1

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04 październik 2015 - 14:40

Kolego tylko czy kody na złoto nie zniszczą ci gry? Mając coś takiego bardzo szybko gra ci się znudzi :) Fakt masz zracje producenci gier na androida robią sobie jaja z tymi mikropłatnościami. Wolał bym raz zapłacić np 10 zł i grac bez głupich wykupywań golda... To samo z clash of clans. Co do pytania mi się udało znaleźć coś takiego i komentarze są pozytywne, Natomiast w game of war już dawno niegram więc nie próbowałem sposobu na zloto.  http://www.hacki-czi...ac-kody-i.html

#3 glasgow1

glasgow1

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 04 październik 2015 - 14:56

Dzięki za  odpowiedz :) Zaraz to sprawdzę i dam znać czy hack na złoto działa :P A co do tego czy mi się znudzi to już moja sprawa :P Przecież to tylko gra a nie żona hehe

Sprawdziłem i działa. Polecam! Dzięki wielkie

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników