Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Laptop do 2000zł - dla mojej siostry progamer'a!

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 DamoNn

DamoNn

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 03 październik 2015 - 18:34

Siemka! W tym roku rozpocząłem studia i niestety musiałem zawinąć siostrze laptopa. Wiem, że tematów podobnych jest mnóstwo jednak w dzisiejszych czasach rynek tak szybko się rozwija, że z dnia na dzień mamy coś nowego :P.

Szukam laptopa do 2000zł, nie interesują mnie gabaryty, głośniki, czy się przegrzewa lub nie, nie musi również posiadać systemu. Laptop ma służyć do codziennej pracy (internet, prace multimedialne, filmy), ale chciałbym również aby siostra mogła od czasu do czasu "przynerdzić" w jakiś tytuł, bo wiem, że to lubi (uwielbia Skyrim :P).
Wcześniej przeglądałem fora oraz sklepy i znalazłem jednego kandydata, Lenovo G50-80 i5-5200U/8GB/1000 R5 M330 ---> http://www.x-kom.pl/...00-r5-m330.html

Co myślicie o tym kandydacie? Liczę na waszą pomoc. Oczywiście prosiłbym o podsyłanie własnych propozycji jeśli macie coś lepszego ;).

Pozdrawiam!

#2 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 29 październik 2015 - 11:45

Lenovo G50-80 to wtym budżecie bardzo dobra propozycja o przyzwoitej konfiguracji oraz jakości wykonania. Jako kontrkandydata można szukać Acera 35- 571 lub 572G z bardzo wytrzymałą baterią.

#3 Klakierinho

Klakierinho

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 11 listopad 2015 - 20:30

A musi to być nowy laptop? Można pomyśleć o jakimś poleasingowym laptopie, z postawionym nowym systemem, często dyskiem SSD. Za 2 tysiace złotych można wówczas wyłapać naprawdę dobry sprzęt. w tej cenie znalazłbyś coś z I7 i dobrą kartą graficzną na pokładzie. Jeżeli nie, to może Asus R556LB-XO153H z i5-5200U oraz GeFroce 940M,  ewentualnie HP PAVILION 17-F201NW z AMD E1-6010 1,35 i AMD Radeon R2. Ale przy wyborze też warto myśleć o matrycy, bo błyszcząca strasznie przeszkadza w grze, chyba że Twoja siostra może grać na zewnętrznym monitorze

#4 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 24 listopad 2015 - 06:41

W takim razie te 2000 zł w zupełnosci wystarczy. Zerknij sobie na ten model;

http://www.euro.com....33nw-w8-1.bhtml

Jest to model Hp w bardzo dobrej cenie.

Ewentualnie z troszkę droższych:

http://www.euro.com....153nw-w10.bhtml - fakt,ze te 3 stówki wykracza ponad budżet ale w sklepie rtv Euro agd można kupić go na raty a jest naprawdę dobrze wykonany

Sam nie polecam z kolei kupowania poleasingowych laptopów. Jestem zdania,że lepiej jest kupić nowy laptop za gotówke. 

#5 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 02 grudzień 2015 - 14:52

Weź Dell Inspiron 15 ( 5558 )

#6 bonitka

bonitka

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 27 grudzień 2015 - 20:11

W tej cenie, a nawet w okolicach 1800- 1900 złotych dostaniesz już pewnie nawet Lenovo G50-80. W kategorii cena/jakość ten laptop miażdży konkurencję, jest nie do zajechania więc bez problemu można go brać ze sobą na studia/do szkoły bo i tak calkiem trudno go zniszczyć a i same parametry ma całkiem ciekawe więc można powiedzieć, że dla gracza bardzo dobry komputer. widziałem wielokrotnie jak ludzie grali na nim w GTAV, co prawda raptem około 25fpsów ale zawsze!

#7 Bartek_00

Bartek_00

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 26 luty 2016 - 20:34

Lenovo to moim zdaniem bardzo dobra marka, ale asusy też są bardzo dobre i trwałe, ja proponuję taki model http://www.vobis.pl/...t-2-149268.html. Sprzęt z systemem operacyjnym Windows 10, 15,6 calowy ekran z podświetleniem LED. Moim zdaniem bardzo dobra propozycja.

#8 bortolomeo

bortolomeo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 26 luty 2016 - 22:10

Do opisu najbardziej pasuje mi Lenovo IdeaPad 100 z i5 ulv i GF920M - ciekawa opcja do 2k, i5 ulv to wydajny procesor w tej cenie. Do programowania przynajmniej właśnie ta i5 ulv, na GF920 coś tam odpali z gierek. 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników