Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Reklama na billboardach

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Gośćlukasz_bigo_*

Gośćlukasz_bigo_*
  • Goście

Napisany 15 wrzesień 2005 - 09:36

Przyszła mi do głowy taka myśl: zareklamować swojego bloga (BigoBloga) na billboardach. Tak dla hecy, żeby był kontrast dla wszystkich sztucznie uśmiechniętych kandydatów na prezydenta. Ile billboardów musiałbym wykupić w Warszawie, na ilu serwisach internetowych musiałbym się zareklamować? Jakie byłyby to koszty przy założeniu, że interesują mnie raczej billboardy i zabawa niż konkretny biznes?

Pozdrawiam,
ŁB

#2 admin2_0

admin2_0

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 67 Postów:

Napisany 15 wrzesień 2005 - 20:40

Jeden duży bilbord w centrum Warszawy nalepiej kontrastujący (kolory, treść) z dowolnym bilbordem politycznym znajdującym się w pobliżu...
Prasa, telewizja, radio zrobi swoje... ;)

Kilka dni zainteresowania, miesiąc popularności bloga, potem cisza, dług w banku na kilkanaście tysiaków... i poczucie że ktoś na Tobie zarobił ;)

#3 Gośćgwidon_cr_*

Gośćgwidon_cr_*
  • Goście

Napisany 04 październik 2005 - 00:05

Przyszła mi do głowy taka myśl: zareklamować swojego bloga (BigoBloga) na billboardach. Tak dla hecy, żeby był kontrast dla wszystkich sztucznie uśmiechniętych kandydatów na prezydenta. Ile billboardów musiałbym wykupić w Warszawie, na ilu serwisach internetowych musiałbym się zareklamować? Jakie byłyby to koszty przy założeniu, że interesują mnie raczej billboardy i zabawa niż konkretny biznes?

Pozdrawiam,
ŁB

<{POST_SNAPBACK}>

Zabawne jest kupienie jednego billboardu natomiast kupowanie ich kilkanascie badz kilkadziesiat jest raczej "droga impreza" a widoczne kampania reklamowe nawet w jednym miescie to juz powazne wydatki. Proponuje zainteresowac sie komunikacja miejska, jest mniej oblozona reklamami :) Jesli chodzi o Internet to proponowalbym tanie pakiety zasiegowe dostepne w kazdej siecii (GRPnet, MAX Reach) lub portalu (ROS, pakiety). Zeby wywolac szum wokol BigoBloga trzeba wydac kilkadziesiat tysiecy zlotych.

#4 Gośćszpaner123_*

Gośćszpaner123_*
  • Goście

Napisany 19 styczeń 2007 - 11:45

Zabawne jest kupienie jednego billboardu natomiast kupowanie ich kilkanascie badz kilkadziesiat jest raczej "droga impreza" a widoczne kampania reklamowe nawet w jednym miescie to juz powazne wydatki. Proponuje zainteresowac sie komunikacja miejska, jest mniej oblozona reklamami :) Jesli chodzi o Internet to proponowalbym tanie pakiety zasiegowe dostepne w kazdej siecii (GRPnet, MAX Reach) lub portalu (ROS, pakiety). Zeby wywolac szum wokol BigoBloga trzeba wydac kilkadziesiat tysiecy zlotych.

<{POST_SNAPBACK}>

Jeden billboard w dobrym miejscu to oko. 1000 PLN miesięcznie.
Znane są przypadki kiedy wykupienie jednego billboardu powodowało nagłośnienie sprawy przez TV i Prasę i Radio... Zależy czy się wstrzelisz i jak to zapodasz.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników