Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

3 pomysły na startup, który możesz odpalić po godzinach

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 kowalik88

kowalik88

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28 lipiec 2015 - 16:04

Witam, polecam bloga na którym moi znajomi publikują teksty pomocne w założeniu własnej firmy. W tym artykule znajdziecie 3 pomysły na startup, który możecie założyć po godzinach pracy na etacie ********* [reklama]

#2 Mar82

Mar82

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 20 sierpień 2015 - 12:46

Blog ciekawy, polecam czytanie

#3 Tom323

Tom323

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 21 sierpień 2015 - 00:11

Takich pomysłów znajdziecie zdecydowanie więcej. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie i zastanowić się co nam odpowiada :happy: Artykuł nie powala, ale sam blog wygląda ciekawie.

#4 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 24 sierpień 2015 - 15:34

Moim zdaniem i tak najlepiej pokusić się o jakąś analize konkurencji i przygotowanie prodfesjonalnej strategii. pomysl to jeszcze nie wszystko. Ja korzystałem z usług exeona i według mnie znają się na rzeczy jak nikt inny. 

#5 tilapia

tilapia

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 16 wrzesień 2015 - 08:28

Takie startupy to na pewno ciekawy pomysł na biznes, ale nie jest też to na pewno taie proste. Chętnie w każdym razie poczytam, co to za pomysły.

#6 Klakierinho

Klakierinho

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 09 listopad 2015 - 16:50

A ja polecam, jak już założy się własną firmę, zadbać o księgowość. Jeśli to jest mała firma , to nie ma potrzeby zatrudnienia własnej księgowej czy podpisywania umowy z biurem rachunkowym, wystarczy wypróbować za darmo program do księgowania dla małych i średnich firm, który można nabyć tu:******** - programy są tam sprawdzone i mają 60 dniowy okres próbny, co jest opcją rewelacyjną, bo można dopasować dany program do swoich zapotrzebowań:-) Powodzenia życzę wszystkim początkującym, ja ten etap mam już za sobą:-)

#7 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 196 Postów:

Napisany 25 luty 2016 - 21:35

Kolejny pomysł na biznes to import towarów. Oczywiście z kierunku wschodniego. Jest już przetarty szlak, kilka firm specjalizujących się w sprowadzaniu.

#8 Ajlar

Ajlar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 07 czerwiec 2016 - 22:28

A ja polecam kazdemu, kto bedzie zakladac wlasna DG  - ten artykul: ********** [reklama] - prosto i przystepnie napisane, co powinno sie robic przed i w trakcie zalozenia wlasnej DG. Na tej samej stronie mamy rowniez dostep do innych artykulow w podobnych tematach - oczywiscie za friko.

#9 Alchemik38

Alchemik38

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 26 kwiecień 2018 - 21:55

ogólnie całkiem spoko takie pomysły, ale chyba jednak i tak każdy powienien robić to co lubi... w moim przypadku nie było problemu bo od zawsze chciałem projektować, więc jak tylko była sposobność to przeszedłem na swoje. Często w podjęciu takiej decyzji blokuje nas kasa, ale sa i na to sposoby - różnego rodzaju dotacje. Fajny artykuł o tym jest tutaj: *********** [reklama] może akurat kogoś temat dotyczy :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników