Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Kredyt hipoteczny. Jaki bank

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 12 lipiec 2015 - 11:11

Czy ktoś z Was brał kiedyś może kredyt hipoteczny? W jakim banku?

I jaką ratę obecnie płacicie? 

#2 xenn

xenn

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 15 lipiec 2015 - 07:12

Rzeczywiście, obecnie rata kredytu niejednokrotnie jest wyraźnie niższa niż opłata za wynajem. Powodem są rekordowo niskie stopy procentowe a tym samym historycznie najniższe oprocentowanie kredytów hipotecznych.

Ale trzeba pamiętać, że okres wyjątkowo niskich stóp procentowych oraz oprocentowania kredytów na poziomie 3,0 - 3,5%% nie będzie trwał w nieskończoność. W końcu kiedyś (w perspektywie raczej miesięcy niż lat) wzrośnie inflacja, a za nią oprocentowanie i raty kredytu hipotecznego. Warto o tym pamiętać i nie zadłużać się "pod korek", ale zostawiać sobie pewien zapas środków w budżecie domowym, który zrekompensuje taką podwyżkę rat.

A kredyt hipoteczny to Pekao - rata 980 złotych.

#3 infinit3

infinit3

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 11 sierpień 2015 - 14:37

Lepiej nie brać kredytów i samemu na siebie zarobić, bądź zwrócić się do unii

#4 Mar82

Mar82

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 20 sierpień 2015 - 12:45

W moim przypadku najkorzystniejszą ofertę zapewnił bank pekao sa. Musisz porównać oferty wszystkich banków. Wiele ma promocje, u mnie było to dużo bardziej korzystne oprocentowanie na majówke.

#5 Emilik

Emilik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 21 Postów:

Napisany 13 styczeń 2017 - 11:44

Kredyty hipoteczne to nie jest łatwa sprawa. Sprawdź sobie najlepiej ranking kredytów hipotecznych na ********** [spam] a na pewno wybierzesz kredyt najodpowiedniejszy dla siebie. 

#6 Ircia22

Ircia22

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14 marzec 2017 - 12:14

Najlepiej udaj się do doradcy finansowego. Kredyt hipoteczny bierzesz na wiele lat więc trzeba to zrobić z głową.

#7 MiniCredit

MiniCredit

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 14 marzec 2017 - 13:41

W takich przypadkach warto wcześniej klika razy się zastanowić, gdyż taki kredyt bierzemy na bardzo długi okres czasu. Inaczej jest z pożyczkami, które zaciągamy średnio na miesiąc. W przypadku kredytów hipotecznych dobrym rozwiązaniem jest również pomoc specjalistów, którzy zajmują się daną tematyką na co dzień.

#8 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 15 marzec 2017 - 10:38

Zobacz sobie też na ranking kredytów hipotecznych i porównaj ze sobą różne banki. Może akurat znajdziesz ten odpowiedni.

#9 BlackBee

BlackBee

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 29 marzec 2017 - 12:17

Kredyt hipoteczny zależy od wielu czynników, przede wszystkim od wartości nieruchomości, którą chcesz zastawić. Zobacz sobie na ************* [reklama] Jest tam ranking kredytów hipotecznych. Mozesz dzięki niemu porównać ze soba kilka ofert banków.

#10 patrykp3

patrykp3

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 03 kwiecień 2017 - 20:32

Sam teraz zaczynam szukać kredytu hipotecznego i dziś moją uywagę przykuł kredyt inwestycyjny w raiffeisen polbank. Jako, że w tematyce jestem całkowicie nowy to możecie powiedzieć czy różni się on czymś od standardowego hipotecznego? Bo też jest na kupno miejscowości.

Wstawiłbym link ale boję się, że usuną :D

#11 AnnaLis

AnnaLis

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 21 grudzień 2017 - 10:19

ja brałam w PKO złotówkowy , nie pokusiłam się o walutowy i mam trochę teraz spokojniej

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników