Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Program CROM Surrogate przestał działać, APPCRASH, DllHost.exe,

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 rob_mal

rob_mal

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 17 czerwiec 2015 - 19:54

Witam,

Bardzo proszę użytkowników forum o pomoc. Posiadam notebooka ASUS x301a, skończyła się gwarancja, wiecznie mam problem z tym sprzętem, nawet po reinstalacji systemu. Problem polega na tym że:

1. Przeglądam w galerii zdjęcia, klikam żeby przeskoczyć na inne zdjęcie, ewentualnie powiększyć lub pomniejszyć lupką i zaraz wyskakuje taki błąd: Program CROM Surrogate przestał działać, klikam pokaż szczegóły: 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
  Nazwa aplikacji: DllHost.exe
  Wersja aplikacji: 6.1.7600.16385
  Sygnatura czasowa aplikacji: 4a5bca54
  Nazwa modułu z błędem: USER32.dll
  Wersja modułu z błędem: 6.1.7600.16385
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4a5be088
  Kod wyjątku: c000041d
  Przesunięcie wyjątku: 0000000000017e2b
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 757f
  Dodatkowe informacje 2: 757f01a33d157bf8fb45067aa426a756
  Dodatkowe informacje 3: 8947
  Dodatkowe informacje 4: 89473c63bf9348bfbe1b68e369a1e127

I jak zamkne okienko, to wszystko się zamyka i widać tylko pulpit i nic więcej, bez paska zadań, same tło pulpitu. Pomaga tylko restart. Tak samo się dzieje czasami w przeglądarce ale inny jest opis problemu, ale te same okienko:  Program CROM Surrogate przestał działać.

2. Przy włączeniu czasami notebooka , gdy wpiszę już hasło klikne enter słyszę z pod klawiatury bardzo głośny przerwany dźwięk typu: drrrrrrrrrrrrrrrrrr jakby coś się zawiesiło i wtedy nie odpala się sprzęt dopiero jak ten dźwięk głośny zniknie to się uruchamia. Notebook często jest bardzo gorący i głośno chodzi...

3. Wolno chodzą storny internetowe, wiem, że mój brat wchodził mi na strony z jakimiś darmowymi grami, pobierałem antyvirusy, damrowe programy i nic to nie daje, na pocztę nie mogę sie zalogować, filmiki na youtube wolno się ładują i ciągle " coś " myśli,  z fejsbukiem też problem, zamiast miniaturek są obrazki popękane, nie ładują się zdjęcia wstawione przez znajomych itd.... Wiem, że komputer jest zainfekowany, zaśmiecony i chciałbym go oczyścić wtedy zgrać moje dane na pendrive i zrobić reinstalacje. Pamiętam, że po reinstalacji jak robiłem kilkakrotnie dalej miałem problem z okienkiem Program CROM Surrogate przestał działać, gdy przeglądam zdjęcia ewentualnie klikam i chce lupką powiększyć. 

Posiadam w miarę szybki internet 80mb więc stronki internetowe i filmiki na youtube powinny szybko się ładować. Proszę o pomoc, z góry dzięki i pozdraiwam

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników