Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jakie dobre słuchawki nauszne do 200 zł polecacie

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 domisia

domisia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 08 kwiecień 2015 - 07:24

Witam. Może ktoś tutaj doradzi mi co wybrać? 

#2 bmomo

bmomo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2015 - 12:53

Ja mama Sony MDR-ZX610, który też znajduje się w tym zestawieniu i jestem baaaardzo zadowolona! więc polecam, bo cena nie jest zawrotna, a jakość super :)

#3 ogqozo

ogqozo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 12 lipiec 2015 - 22:40

Tak w ciemno to bym wybrał trzy słuchawki najbardziej opłacalne w tej cenie (i w sumie chyba w ogóle najlepsze w sensie jakość/cena dopóki nie dojdziemy do takich za okolice pięciu stów, jak odpowiednie Sennheisery i Grado):

Koss UR-40 - wygodne, lekkie, "realistyczne" brzmienie, wyraźne góry - bardzo fajne słuchawki z tym, że do domu, jak się wyjdzie na ulicę/do pociągu to nic nie słychać, brak izolacji.

Koss Porta Pro - mocne basy, bardzo wyraźne brzmienie wszystkich instrumentów, ogólnie pod względem brzmienia mój faworyt. Mniej wygodne niż UR-40, mogą uciskać na dłuższą metę. 

Creative Aurvana Live - klasyk i ulubione słuchawki w tej cenie większości melomanów, bogate brzmienie, pod względem wygody - dość ciężkie, jeśli nosimy dłużej, ale gąbki dość wygodne.

Nie biorę w tej wypowiedzi pod uwagę wyglądu, który dla niektórych ma znaczenie - ja też lubię ładne rzeczy, ale w przypadku słuchawek raczej mnie to nie obchodzi na tyle, by dopłacać.

#4 hombreya

hombreya

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 24 lipiec 2015 - 13:40

Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj o zapytaniu o preferencje barwy dźwięku, o źródło, konstrukcję i parę innych rzeczy!

#5 lukdoman75

lukdoman75

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 24 lipiec 2015 - 13:47

Ja bym proponował uzbierać jeszcze ze 2-3 stówki i kupić coś lepszego. Mam tu na myśli Sennheiser (słuchawki audiofilskie, dla wymagających) :) Powiem szczerze, że 4 lata kupiłem takie słuchawki i do dzisiaj używam i nigdy mnie nie zawiodły. Genialny odsłuch!

#6 sarella

sarella

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26 sierpień 2015 - 16:29

Polecam takie: ********** [reklama]. A jeśli nie te, to popatrz sobie na inne modele tej firmy :)

#7 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 06 wrzesień 2015 - 11:47

A ja jestem zdania,ze jeśli ktoś nie jest dużym melomanem to wystarczą mu słuchawki za 200 zł . Tak naprawdę to jedynie ekspert może wyczuć różnicę w brzmieniu słuchawek za 500 zł a tych za 200 zł. Dla standardowego gracza , który siądzie sobie do komputera raz na kilka dni takie będą odpowiednie.

Ze swojej strony polecam Phillips SHB 5500 WT. Bardzo dobrze wykonane słuchawki otwarte. 

#8 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 14 wrzesień 2015 - 14:15

Do 200zł spokojnie wystarczą,bo te lepszej jakości to koszt powiedzmy 300-400 a nawet wzwyż,pytanie tylko czy faktycznie jest sens tak dużo w nie inwestować.

#9 Uzo

Uzo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 31 październik 2015 - 17:33

Jak nie masz więcej wolnej gotówki to nie ma sensu płacić więcej niż 200 zł za słuchawki. Do tej kwoty to już kupisz sobie dobre słuchawki nauszne.

#10 Joasia888

Joasia888

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 16 styczeń 2016 - 23:28

Ja polecam, ponieważ mam słuchawki AKG K514 MKII kosztują około 170 zł . Bardzo przyjemnie i jasno grające słuchawki z odświeżonej linii standardowych modeli tego producenta.
Słuchawki są atrakcyjną pozycją przede wszystkim dla osób, które cenią sobie stonowany i przyjazny dla uszu bas, który nie będzie powodował bólu głowy, ale także czytelną średnicę i jednocześnie wyeksponowaną górę, a więc charakterystykę częstotliwości przypominającą wznoszącą się linię. Docenią je również ci użytkownicy, którzy nie chcą od razu kosztować się na zmianę źródła.

#11 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 29 styczeń 2016 - 13:51

Do 200 zł polecam Creative ZEN Aurvana Live!

#12 konor

konor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 22 grudzień 2017 - 17:47

Ja mam słuchawki Kingston, ************* [reklama]

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników