Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Laptop za ok. 2500 zł coś lepszego od 3 letniego NP-RF511-S07PL

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Krzycho_L

Krzycho_L

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 06 kwiecień 2015 - 16:46

Witam poszukuję laptopa w cenie ok. 2500 zł. Jeśli coś będzie godnego uwagi w wyższej cenie, także proszę o podrzucania propozycji. 

Laptop ma być dla mojego brata. Sam kupiłem 3 lata temu NP-RF511-S07PL z dokładką ramu na 16 GB. Jestem z niego mega zadowolony, no ale minęły 3 lata także oczekuję czegoś lepszego w tej cenie. 

Głównym kryterium jest tutaj przekątna ekranu 15". Laptop głównie będzie używany w domu do grania, internetu i pracy w programach. Parametry laptopa w tej cenie w 100% sprostają wymaganiom tych programów. Od czasu do czasu pewnie będzie tachany na uczelnie.  Do tego najlepiej: 4 porty usb, złącze HDMI, Wi-Fi, bluetooth, wbudowany mikrofon i kamerkę, RJ45, czytnik kart pamięci, dysk 1T, niezła karta graficzna.

Na razie moim typem jest Asus F555LN-XO214H. 

#2 bortolomeo

bortolomeo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 06 kwiecień 2015 - 19:50

W tej cenie masz ASUSa X550LN z i7 ulv i GT840

Tutaj sporym plusem bardzo dobra kultura pracy - jeśli laptop będzie używany do grania to będzie to bardzo ważne, laptop pracuje cicho i nie ma problemów z przegrzewaniem się. Do tego matowa matryca.

#3 Krzycho_L

Krzycho_L

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 07 kwiecień 2015 - 14:19

To ten mój asus wygląda chyba lepiej.

i7-4510U > i7-4500U

8 GB > 4 GB RAM

1000 GB >750 GB dysk

#4 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 29 październik 2015 - 11:47

Obydwa laptopy sa porównywalne,na plus Asusa X550LN będzie matowa matryca i moim zdaniem lepsza jakość wykonania. W podobnym budżecie masz też Avcera V3- propozycja godna uwagi.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników