Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Księgowość zdalna

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 01 marzec 2015 - 16:37

Coraz częściej słyszę o księgowości zdalnej, czyli świadczonej przez biuro rachunkowe, ale na odległość. Z jednej strony fajnie, bo przy wyborze biura nie jest się ograniczonym tylko do jednej miejscowości. Z drugiej strony zastanawia mnie poziom takich usług i komunikacja na linii firma-biuro rachunkowe. Ktoś z was korzystac i może coś więcej powiedzieć?

#2 etomirus

etomirus

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 19 marzec 2015 - 11:42

Moim zdaniem pojęcie zdalnej księgowości, czy też księgowości przez internet jest trochę mylące. W zasadzie z każdy biurem rachunkowym czy też ksiegową można się umówić że dokumenty będą dostarczane w formie elektronicznej (PDF i scany).

Mój znajomy z usług firmy ksiegowej, któej korzysta był w biurze tylko jeden raz, omówić szczegóły i podpisać umowę. Wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przez Internet. Mimo wirtualnego charakteru usługi jest bardzo zadowolony ponieważ zawsze gdy dzwoni z jakimś problemem otrzymuje konstruktywne porady - co moim zdaniem jest bardzo ważne w przypadku księgowych.

Pozdrawiam

#3 Raffis

Raffis

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28 lipiec 2015 - 13:27

Ja od początku korzystam z księgowości zdalnej (moja księgowa mieszka jakieś 80 km ode mnie i nigdy jej nawet na oczy nie widziałem). Świetny kontakt telefoniczny + e-mail, wygodny program księgowy zintegrowany z jej kontem, generalnie na nic nie narzekam. Taniej niż u lokalnych księgowych a poziom usług ten sam albo nawet lepszy

#4 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 21 wrzesień 2015 - 13:52

Sam przez jakiś czas prowadziłem sam księgowość jednak wróciłem ostatecznie do korzystania z usług biura rachunkowego. Z prostej wygody. Jeśli korzystacie z biura zawsze możecie dopytać się o dręczące Was kwestie. Nie marnujecie również czasu, który moglibyście przecież przeznaczyć na prowadzenie firmy. Jeśli mogę Wam polecić dobre biuro to będzie to to biuro z Warszawy - obecnie prowadzą mi księgowość. Jestem zadowolony.Mają usługi w niskich cenach a wszystko zawsze jest wykonane na czas. 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników