Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Inwestycja serwis internetowy

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 18 luty 2015 - 17:15

Jesteśmy na etapie realizacji portalu internetowego, ale już wiemy, że zabraknie nawet 60 proc. środków na wykonanie całości. Serwis innowacyjny, w zasadzie to w skali światowej czegoś podobnego nie znaleźliśmy. Biznes plan rozpisany. Czy ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany taką inwestycją? Chodzi o jakieś 40-60 tysięcy. Proszę tylko o poważne propozycje.

#2 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 19 luty 2015 - 21:23

Bez podawania szczegółów nikt ci nie da takich pieniędzy, a nawet nie zainteresuje się pomysłem. Znam ludzi, którzy pomagają, mnie sfinansowali większość serwisu, ale musisz podać coś więcej. Na portalach internetowych nadal można dobrze zarobić, tylko ten pomysł musi być faktycznie wyjątkowy. Ta kwota nie jest imponująca - można od inwestora wyciągnąć dużo więcej.

#3 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 20 luty 2015 - 17:17

Dasz jakieś namiary? Nie bardzo widzę w takim razie po co mam przedstawiać te szczegóły publicznie. Generalnie to będzie serwis związany z motoryzacją, głównie mechanika, ale szczegłów nie chcę podawać. Czyli najlepiej jeśli inwestor ma jakieś doświadczenie w motoryzcji - zakładając, że chce jakoś ingerować w biznes.

#4 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 23 luty 2015 - 21:25

Tutaj masz kontakt bazarstron.pl/?q=pl Musisz opisać dokładnie projekt - ze szczegółami. Tych ludzi interesują przede wszystkim liczby, więc jeśli chcesz być poważne odebrany to daj im konkrety. Wtedy masz szanse na znalezienie odpowiedniego człowieka. Oni zazwyczaj szukają właśnie inwestycji ze swojej branży, tak aby mieli jakieś pojęcie o temacie w który chcą wejść.

#5 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 24 luty 2015 - 17:25

Zgłoszenie wyślę jeszcze przed weekendem, tylko muszę to sobie dokładnie opracować pod ich wymagania.

Z tego co widzę to konkretny serwis - ale to ocenię jeśli się odezwą do mnie. Wysłałem kilka pytań odnośnie wykonania projektu, szczególnie poufności wysłanych informacji. Nie chcę zobaczyć w sieci za miesiąc mój pomysł wykonany przez kogoś innego.

#6 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 05 marzec 2015 - 21:27

Odezwał ci się ktoś? Prawie 2 tygodnie minęły. Jeśli nie masz żadnego odezwu to mogę ci dać jakieś inne propozycje.
To jak?

#7 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 06 marzec 2015 - 16:52

Odzew jest - dodatkowe pytania. Babka ze strony stwierdziła, że pomysł jest bardzo ciekawy i nie powinno być problemu ze znalezieniem inwestora, ale czy to prawda to zobaczymy. Na razie odpuszczam szukanie - jeśli w kilka tygodni nikt się nie zgłosi to zacznę myśleć na temat dofinansowania z UE. Tylko tutaj realnie jest ciężko o kase, ale z drugiej strony sporo tych pieniędzy przyznają.

#8 maaaciek

maaaciek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 27 kwiecień 2015 - 13:08

Niezły trolling :D Dobrze, że akurat nie piłem kawy jak to czytałem bo bym się cały zalał ze śmiechu. BTW nie dorzucił by mi ktoś 1 mln zł do nowego ferrari?

#9 dominikp90

dominikp90

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 20 maj 2015 - 12:48

IMO najlepiej założyć bloga coś na styl Michała Szafrańskiego, na tym można zarobić.

#10 Apollyon90

Apollyon90

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 58 Postów:

Napisany 21 maj 2015 - 10:11

A czy ktoś więcej może powiedzieć gdzie można pozyskać sponsora ??

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników