Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

gry dla dzieci na komputer stacjonarny i laptop

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 tomasko12

tomasko12

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04 luty 2015 - 04:36

Witam

Jak w temacie chcialbyl sciagnac pare gier dla dzieci w wieku 6-8 lat na komputer domowy i laptop

Chodzi mi o takie bardzo proste gry dla dzieci dla zabicia ich czasu podczas bardzo nudnej podrozy

Mam trojke dzieci ... mam juz troche gier na telefonie , ale telefon to tylko jedno dziecko i chcialbym zajac czyms pozostale dzieci

Za pare miesiecy bede lecial cala rodzina samolotem bez przerwy 8-9 godz.

Moje dzieci sa bardzo zywe i az sie boje co beda robic podczas tego lotu

Mam pytanie czy ma ktos pomysl czym zajac dzieci podczas takiego lotu?

Dzieci to blizniaki 6 lat i starsze 8 lat

Dzieki za jaka kolwiek pomoc!

#2 Werka12

Werka12

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 20 październik 2015 - 09:56

Witam

Jak w temacie chcialbyl sciagnac pare gier dla dzieci w wieku 6-8 lat na komputer domowy i laptop

Chodzi mi o takie bardzo proste gry dla dzieci dla zabicia ich czasu podczas bardzo nudnej podrozy

Mam trojke dzieci ... mam juz troche gier na telefonie , ale telefon to tylko jedno dziecko i chcialbym zajac czyms pozostale dzieci

Za pare miesiecy bede lecial cala rodzina samolotem bez przerwy 8-9 godz.

Moje dzieci sa bardzo zywe i az sie boje co beda robic podczas tego lotu

Mam pytanie czy ma ktos pomysl czym zajac dzieci podczas takiego lotu?

Dzieci to blizniaki 6 lat i starsze 8 lat

Dzieki za jaka kolwiek pomoc!

Najlepszą opcją dla dzieciaków w tym wieku byłyby gry edukacyjne jednak:-) Licencjonowane, z atestami:-) Nie wszystkie tego rodzaju gry są nudne, moja siostrzenica grała w taką edukacyjna grę Disneya, z Kubusiem Puchatkiem, Tygryskiem i całą resztą i pamiętam, że była to świetna, kolorowa, pełna muzyki i dodatkowych zadań i poziomów gra, ucząca zarówno matematyki, jak i polskiego, a także plastyki i muzyki:-) Sama się wkręciłam:-) Poza tym dla czystej rozrywki intelektualnej polecam gry wszelkie z rodzaju Hidden Object:-)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników